Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.06.2022 10:17

Anna Lewandowska nareszcie pokazała twarze córek. "Podobne jak bliźniaczki"

Anna Lewandowska
fot.instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska udostępniła rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych. Obserwatorzy gwiazdy nie miały złudzeń, do kogo podobne są córeczki dietetyczki.

Ze światowej sławy piłkarzem, Robertem Lewandowskim, związana jest od 9 lat. Para tworzy zgodne małżeństwo, które wspiera się nawzajem podczas oficjalnych uroczystości, a także zawodowych sukcesów. Anna Lewandowska często towarzyszy mężowi na galach oraz ochoczo kibicuje mu podczas meczów piłki nożnej.

Na co dzień gwiazdorski duet mieszka w niemieckim Monachium, gdzie intensywnie trenuje piłkarz. Dietetyczka z sukcesem rozwija się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje dla swoich obserwatorów proste ćwiczenia oraz zdrowe przepisy. Ostatnio wielbiciele Anny Lewandowskiej mogli przyjrzeć się bliżej jej dzieciom.

Anna Lewandowska pokazała wspólne zdjęcie córek

Dietetyczka jest szczęśliwą mamą dwójki małoletnich pociech: 5-letniej Klary oraz 2-letniej Laury. Córeczki są oczkiem w głowie gwiazdy, w przeszłości chciała nawet na ich cześć zrobić sobie tatuaż w postaci Calineczki, ponieważ tak nazywa je obie. Do ozdoby jednak nie doszło, ale Anna Lewandowska w mediach społecznościowych daje do zrozumienia, że dzieci są dla niej największą radością.

Dotychczas córki Anny Lewandowskiej występowały w mediach społecznościowych sławnej mamy epizodycznie. Czasem było widać postać dziewczynek lub ich odbicie w lustrze. Niedawno gwiazda postanowiła pokazać pociechy w całej okazałości. Na Instagramie udostępniła wspólne zdjęcie Klary i Laury, na którym dziewczynki przybijają sobie piątkę.

W identycznych strojach i fryzurach przypominają bliźniaczki, co zostało zauważone również przez obserwatorów dietetyczki. Anna Lewandowska zatytułowała zdjęcie w prosty sposób: "Siostry". Wielbiciele trenerki spierali się w komentarzach, do którego z rodziców są bardziej podobne dorastające dziewczynki.

Jak bliźniaczki, a jeszcze niedawno były takie malutkie — zauważyła obserwatorka.

Fajowe, starsza do taty a mała to ty Aniu — wskazała podobieństwo internautka. — Klara cały tata, Laura cała mama a podobne do siebie jak bliźniaczki — zauważono.

Anna Lewandowska
Fragment profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)

Anna Lewandowska jest jedną z gwiazd, które dbają o prywatność dzieci w sieci

Żona piłkarza do tej pory rzetelnie chroniła wizerunek swoich córek w mediach społecznościowych, jednak wraz z dorastaniem jej pociech to się zmienia. Obserwatorzy dietetyczki mogą coraz częściej obserwować małoletnie córki gwiazd na ich oficjalnych profilach. Okazuje się, że Anna Lewandowska nie jest osamotniona w takim sposobie wychowywania.

Katarzyna Cichopek, która przez ostatnie miesiące przeżywa trudny okres rozstania z wieloletnim partnerem, również stroni od pokazywania twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Oczywiście obserwatorzy aktorki mogą zobaczyć, w jaki sposób rodzina umila sobie wspólnie czas, jednak twarze córki i syna gwiazdy TVP zazwyczaj są poza ich zasięgiem.

Aleksandra Domańska niedawno również trafiła do grona świeżo upieczonych mam. Choć w mediach społecznościowych obserwatorzy aktorki mogą obejrzeć posty kobiety wraz z dzieckiem, twarz jest zawsze niewidoczna. Co więcej, kobieta nie chce zdradzać również imienia ani płci niemowlaka.

Anna Lewandowska
Fragment profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie (instagram.com/annalewandowskahpba/)
Katarzyna Cichopek
Fragment profilu Katarzyny Cichopek na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Rodzina królewska wkrótce się powiększy, zewsząd płyną gratulacje. Najnowsze zdjęcia mówią wszystko

  2. Niewiarygodne, co postanowiła założyć na siebie Kożuchowska. Tej kreacji nie zapomną jej przez lata

  3. Wielka radość w domu Krzysztofa Ibisza, właśnie przekazał wspaniałe wieści. Ogromne gratulacje

Zapraszamy na naszego Instagrama