Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Maciej Dowbor żartobliwie o wspólnej okładce mamy i siostry
Alicja Czepli
Alicja Czepli 18.09.2021 02:00

Maciej Dowbor żartobliwie o wspólnej okładce mamy i siostry

Maciej Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Maciej Dowbor skomentował niedawną sesję swojej mamy i siostry. Zażartował, że zostanie wykluczony z pomocy finansowej dziennikarki.

Maciej Dowbor słynie z ciekawego poczucia humoru. Niedawno ironicznie zdecydował się skomentować sesję i wywiad swojej mamy i siostry - podkreślił, że poczuł się pominięty.

Rodzina Macieja Dowbora

Maciej Dowbor jest popularnym polskim dziennikarzem i prezenterem. Związany z Polsatem dziennikarz jest mężem znanej aktorki i dziennikarki, Joanny Koroniewskiej, z którą wspólnie wychowują dwie córki. Prowadzi także popularny profil na Instagramie, na którym często dzieli się swoimi przemyśleniami.

Nie jest tajemnicą, że jego matką jest również znana osobowość telewizyjna, Katarzyna Dowbor. Mają ze sobą bardzo dobre relacje, często pojawiają się wspólnie na branżowych wydarzeniach, czy publikują wspólne zdjęcia w sieci. Ma także młodszą, 22-letnią siostrę z drugiego małżeństwa matki, Marię.

Niedawno dziennikarka razem z córką udzieliły wywiadu dla "Forbes Women" i znalazły się wspólnie na okładce. Opowiedziały tam o swojej relacji a także o planach na przyszłość, po tym jak Marysia wróciła ze studiów za granicą. Nie do końca przypadło to do gustu Maciejowi Dowborowi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Maciej Dowbor o sesji swojej mamy i siostry

Dziennikarz postanowił na swoim Instagramie podzielić się zdjęciem, na którym pozuje ze smutną miną, trzymając egzemplarz "Forbes Woman" z członkiniami swojej rodziny. Zauważył, że czuje się pominięty i zastanawiał się w jakich jeszcze innych, istotnych kwestiach zostanie pominięty. Pojawiła się kwestia pieniędzy.

- Czy fakt, że nie zostałem uwzględniony na rodzinnej okładce Forbes Polska oznacza, że tracę również udział w spadku? - zapytał dramatycznie. Zwrócił także uwagę na to, że świetnie by się zaprezentował na sesji. Przypomniał, że ma już doświadczenie w pozowaniu do kobiecych czasopism, między innymi razem ze swoją żoną, Joanną Koroniewską. Zwrócił się także do niej w swoim wpisie, że od teraz finansowo mogą liczyć wyłącznie na siebie.

Internautom spodobał się żart Macieja Dowbora, w komentarzach wielu z nich go podłapało. Pojawiają się słowa pocieszenia, a nawet sugestie, że może jednak matka coś pozostawi dziennikarzowi. Podoba wam się poczucie humoru dziennikarza?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].