Swiatgwiazd.pl
Maja Hirsch

instagram@majahirsch_official

Maja Hirsch w negliżu maluje łazienkę. Odważna relacja na Instagramie

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Maja Hirsch w zaskakującej relacji live w mediach społecznościowych. Ostatnio aktorka pokazała się fanom w godzinach nocnych w niecodziennym, sporo odsłaniającym stroju. Gwiazda jednak nie próżnowała, a pracowicie odmieniała wnętrze jednego z domowych pomieszczeń.

  • W najnowszej relacji live w social mediach Maja Hirsch przeprowadzała niewielki remont

  • Pokazała się fanom w niecodziennym stroju ochronnym

  • Taka forma kontaktu z aktorką przypadła wielu internautom do gustu

Maja Hirsch dała się poznać setkom telewidzów dzięki występom w takich produkcjach jak „M jak Miłość”, „BrzydUla” czy „Trzecia połowa”. Aktorka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Obecnie internetowy zakątek gwiazdy zgromadził pokaźne grono ponad 82 tys. obserwujących.

Maja Hirsch maluje łazienkę

Ostatnio na profilu Mai Hirsch pojawiła się nietypowa relacja live. Użytkownicy Instagrama mogli towarzyszyć aktorce podczas prac remontowych, którymi postanowiła się wówczas zająć.

Maja Hirsch wzięła się tego dnia za malowanie łazienki. Przedsięwzięcie podjęła w godzinach nocnych; live pojawił się na profilu gwiazdy ok. godziny 22:00. Aktorka wystąpiła w nietypowym stroju - na czarny top i jasny dół założyła przeźroczystą folię, która miała zabezpieczyć jej ciało przed kontaktem z farbą.

Do tego Maja Hirsch założyła ochronny czepek i rękawiczki. Uzbrojona w wałek pokrywała ściany łazienki kolorem o interesującej nazwie „ponadczasowa sepia”. Internauci obserwujący relację live mieli dobrą okazję do tego, by uciąć sobie z aktorką pogawędkę.

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz poszukuje asystentki. Niefortunnie skonstruowane ogłoszenie rozsierdziło fanów

CZYTAJ DALEJ

Maja Hirsch umilała sobie bowiem czas pracy na rozmowie z fanami. Wyjaśniła również, dlaczego wzięła się za malowanie dopiero nocą. Okazało się, iż ostatnio aktorka nie śpi zwykle do rana.

- Ja nie mogę spać ostatnio do piątej rano. Muszę ten czas jakoś wykorzystać. (...) Moja córka pewnie ze mnie leje w sąsiednim pokoju, że ja w ogóle robię tego live'a - mówiła do kamery aktorka.

Jak informowała gwiazda, malowanie łazienki nie było tamtego dnia na jej liście planów do zrealizowania. Zdenerwował ją jednak fachowiec, który zjawił się na miejscu, by przeprowadzić remont. I tak niezadowolona Maja Hirsch postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i przemalować pomieszczenie samodzielnie.

Dobra zabawa

Po relacji live Maja Hirsch opublikowała na Instagramie kilka dodatkowych ujęć z nocnego malowania. Podziękowała również tym, którzy zechcieli towarzyszyć jej podczas remontu. Jak się okazuje, wielu internautów bawiło się podczas transmisji wyśmienicie, o czym nie omieszkali dać znać w sekcji komentarzy.

- Live był mega - napisała jedna z internautek.

- To ja dziękuję! Ten live był mistrzowski! Naturalna, piękna i z poczuciem humoru a co najważniejsze z ogromnym dystansem (...) - podzieliła się inna osoba.

Malowanie 1

Malowanie 1

Malowanie 2

Malowanie 2

Źródło: instagram@majahirsch_official; screen party.plArtykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >