Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z babcią Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 12.10.2020 Uroczysta premiera filmu Banksterzy n/z: KOZUCHOWSKA MALGORZATA

Małgorzata Kożuchowska pokazała serię zdjęć z babcią. Wyglądają jak siostry

21 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Małgorzata Kożuchowska dołączyła do gwiazd, które Dzień Babci świętowały nawet w mediach społecznościowych. Z tej okazji artystka opublikowała serię zdjęć, których bohaterką jest jej ukochana seniorka. Zachwyceni internauci nie mogli odmówić sobie komentarzy na temat ogromnego podobieństwa obu kobiet.

Media społecznościowe nie są obce Małgorzacie Kożuchowskiej, która za ich pośrednictwem systematycznie kontaktuje się ze swoimi fanami. Na udostępnionych przez nią fotografiach można dostrzec zarówno kadry z planów zdjęciowych, jak i te z domowego zacisza.

W czwartek Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na publikację kolejnych osobistych zdjęć. Tym razem bohaterką wpisu stała się jednak jej babcia. Internauci mogli zobaczyć kobietę w towarzystwie wnuczki lub na starym czarno-białym zdjęciu.

Małgorzata Kożuchowska składa życzenia wszystkim babciom

Zdjęcia seniorki nie pojawiły się oczywiście przypadkowo. Małgorzata Kożuchowska wrzuciła je na swój Instagram z okazji Dnia Babci. Korzystając z okoliczności, zwróciła się do wszystkich babć, którym złożyła cudowne życzenia. Wyróżniła między innymi babcię Jadzię, babcię Wandzię oraz babcię Klarę.

- Dzień Babci! Wszystkim babciom życzę, żeby czuły się kochane, ważne i zaopiekowane! Żeby były zdrowe i mogły realizować swoje marzenia! Żeby świat jak najszybciej wrócił na normalne tory i dał babciom i poczucie bezpieczeństwa! Babcie kochamy Was – napisała.

Przejmujące doniesienia tygodnika ws. Kayah. Artystka podjęła trudną decyzję, nie miała wyboruPrzejmujące doniesienia tygodnika ws. Kayah. Artystka podjęła trudną decyzję, nie miała wyboruCzytaj dalej

Fotografie szybko zyskały sympatię internautów, którzy postanowili dołączyć się do życzeń. Wielu z nich nie umknęło także podobieństwo Małgorzaty Kożuchowskiej do swojej babci. Jak wynika z ich opinii, kobiety wyglądają raczej jak siostry.

- Ale pani jest podobna do babci. A karteczka cudowna – napisała jedna z internautek

Życzenia dla babci i prababci

W opisie, którym Małgorzata Kożuchowska opatrzyła zdjęcia swojej babci, pojawiło się także magiczne słowo „prababcia”. Oczywiście nie znalazło się ono tam przypadkiem. Babcia aktorki jest jednocześnie prababcią jej synka, który przyszedł na świat w październiku 2014 roku.

Narodziny Jana Franciszka były dla aktorki długo wyczekiwanym wydarzeniem. Jak ustalił Fakt, Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartosz Wróblewski długo starali się o wydanie na świat potomka.

- Tak, chciałabym być mamą! Natomiast na pewno nie cierpię z powodu tego, że na razie nie mam dzieci, nie leczę się i nie mam ochoty na in vitro – mówiła aktorka w wywiadzie dla Vivy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł