Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Kożuchowska zachwyciła nienaganną stylizacją. Torebka musiała kosztować krocie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.04.2023 20:08

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła nienaganną stylizacją. Torebka musiała kosztować krocie

Małgorzata Kożuchowska
Fot. KAPiF

Małgorzata Kożuchowska jest pasjonatką koni, ale poza śledzeniem gonitw na warszawskim Służewcu z lubością pozowała do zdjęć fotoreporterom. Otwarcie sezonu wyścigowego 2023 okazało się świetną okazją do zaprezentowania trendów w modzie.

Na warszawskim Torze Służewiec wystartował dziś sezon wyścigów konnych. Cykl gonitw zakończyć się w lipcu wielką Galą Derby. Czy i tego dnia Gosia zaprezentuje się w kreacji, w której sama torebka warta jest kilkanaście tysięcy złotych?

Małgorzata Kożuchowska na otwarciu sezonu wyścigowego 2023

Otwarcie sezonu wyścigowego to w Warszawie wielkie wydarzenie. Wielbicieli tego sportu czeka 46 dni wyścigowych i ponad 400 gonitw. Tymczasem dzisiaj na trybunach zaroiło się od gwiazd, które udowodniły, że w tym dniu może i pierwsze skrzypce grają konie, ale już drugie – moda.

Kożuchowska słynie z wielkiej pasji do modowych trendów. W jej mediach społecznościowych nie brakuje wpisów poświęconych nowym stylizacjom. Dziś zaprezentowała nienaganny strój, będący połączeniem elegancji i niewymuszonego luzu.

Shannen Doherty rozwodzi się z mężem. Walcząca z rakiem aktorka "nie miała innego wyjścia"

Małgorzata Kożuchowska z torebką od Prady

Aktorka pokazała się dziś w Służewcu w kremowobiałym komplecie (nie polecamy zakładania go do stajni), złożonym z kamizelki zapinanej na guziki, marynarki i spodni o kroju oversize. Całość idealnie nawiązywała do stroju jeździeckiego w wydaniu fashion.

Delikatne barwy ożywiały elementy kolorystyczne: różowa paszka, czerwone paznokcie Małgorzaty oraz zielona torebka od Prady. Ten konkretny model kosztuje majątek.

Małgorzata Kożuchowska z torebką za 15 tysięcy złotych

Zielona, skórzana torebka od Prady z kolekcji Galleria, z jaką widzieliśmy dziś Kożuchowską, nie jest obecnie dostępna na stronie sklepu. Z łatwością można jednak kupić identyczny model, lecz w kolorze czarnym. Kosztuje on 3300 euro, czyli ponad 15 tysięcy złotych. Okazuje się też, że jest dość kultowy.

Tworząc definicję "ponadczasowości", torba Galleria stała się znakiem rozpoznawczym tożsamości Prady w XXI wieku. Akcesorium, prezentowane w wersji medium, wykonane jest z kultowej Saffiano, cielęcej skóry opatentowanej przez Mario Pradę, która jest odporna na zarysowania i wodę oraz definiowana przez teksturę typu crosshatch – czytamy na stronie producenta.

Jesteście pod wrażeniem?

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska z torebką Prady, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska z torebką Prady, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska z torebką Prady, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska z torebką Prady, fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska
Skórzana torebka Galleria od Prady, fot. prada.com