Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska otwiera swój kanał na YouTube. We wszystkim pomogła jej córka

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Szykuje się nie lada gratka dla fanów Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka właśnie wystartowała z kopyta z nowym projektem. Tym razem na wirtualne spotkania z prowadzącą programu “Kobieta na krańcu świata" będą mogli liczyć użyt

  • Martyna Wojciechowska startuje z nowym projektem

  • Niebawem w serwisie YouTube pojawi się pierwszy materiał podróżniczki

  • Fani przyjęli nowinę z zachwytem

Martyna Wojciechowska podbiła już telewizję, co osiągnęła przede wszystkim dzięki pracy na planie programu “Kobieta na krańcu świata”. Prezenterka od dawna prowadzi także oficjalne konto na Instagramie, które zrzesza pokaźne grono 2 mln obserwujących. Teraz podróżniczka odważnie rusza na podbój kolejnego internetowego zakątka - pojawi się na własnym kanale na YouTube.

Martyna Wojciechowska startuje z kanałem na YouTube. Do działania zmotywowała ją córka

Takiej gratki z pewnością nie spodziewało się wielu fanów Martyny Wojciechowskiej. Na początku kwietnia 2021 roku podróżniczka założyła oficjalny kanał w serwisie YouTube - pierwsza publikacja ujrzała światło dzienne zaledwie dzień później.

Obecność Martyny Wojciechowskiej na YouTube mogła nieźle zdziwić wielu entuzjastów działalności zawodowej prezenterki. Podróżniczka najwyraźniej doskonale zdaje sobie z tego sprawę, gdyż od razu pospieszyła z wyjaśnieniami. Okazuje się, że miała w tym swój udział córka Martyny Wojciechowskiej, urodzona w 2008 roku Marysia.

Po krótkim przedstawieniu swojej osoby Martyna Wojciechowska wyjaśniła, że postanowiła zaistnieć na YouTube z powodu docinek dorastającej córki. Marysia określiła pracę w telewizji mamy mianem “lamerskiej”, co - doszła do wniosku Wojciechowska - z marszu czyni prezenterkę “lamusem”. Podróżniczka nie zamierzała pozostać z takim przezwiskiem i w efekcie wyszła z nową zawodową inicjatywą.

Oczywiście historia z Marysią to nie jedyny powód wcielenia w życie nowego projektu. Do działania zainspirowali Martynę Wojciechowską ludzie, którzy nie obawiają się sięgać w życiu po więcej. Internetowa seria wywiadów “DALEJ” ma przedstawiać bowiem historię wyjątkowo ciekawych świata osób. Właśnie takie podejście, wyznała Martyna Wojciechowska, jest bliskie jej sercu.

- Jestem tu też dlatego, że mam wspaniałych rozmówców. Ludzi, którzy są idealnym odzwierciedleniem hasła “DALEJ”, bo chcą wiedzieć, co jest dalej - tak jak ja chcę wiedzieć. (...) O tym będę rozmawiać z moimi gośćmi na tym kanale na YouTubie - tłumaczyła w nagraniu prezenterka.

W dalszej części filmu Martyna Wojciechowska poinformowała widzów, że pierwszy odcinek internetowego programu pojawi się w sieci już w najbliższą środę 14 kwietnia. Na następne internauci będą musieli czekać dwa tygodnie - właśnie co 14 dni na kanale podróżniczki mają pojawiać się nowe materiały.

Internauci zachwyceni. W sieci posypały się pozytywne komentarze

I tak Martyna Wojciechowska zadebiutowała w roli YouTuberki. Fani podróżniczki nie kryją zachwytu, w sieci zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Wielu internautów wprost nie może doczekać się publikacji pierwszego odcinka “DALEJ”. I nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć Martynie Wojciechowskiej udanych internetowych podbojów!

- Nikt o to nie prosił, a jednak wszyscy tak bardzo tego potrzebowaliśmy! - podzieliła się jedna z internautek.

- Tak się cieszę, że podjęła Pani decyzję o założeniu kanału! Uwielbiam oglądać Pani programy, są niezwykle inspirujące i bardzo skłaniają do refleksji. Dlatego klikam subskrypcję i z niecierpliwością czekam na więcej materiałów - deklaruje ktoś inny.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przykre, co przeżywa Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

  • Niedawno w rodzinie Andrzeja Kosmali wydarzyła się tragedia, cierpiał sam Krzysztof Krawczyk

  • Piotr Gąsowski szydzi z Kammela i Kurskiego. Jest wideo

Źródło: Jastrząb Post, YouTube, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >