Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Masakra". Magda Narożna opuchnięta i ze łzami w oczach. Mierzy się z poważnym problemem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.04.2024 11:18

"Masakra". Magda Narożna opuchnięta i ze łzami w oczach. Mierzy się z poważnym problemem

Magda Narożna
fot. Instagram

Magda Narożna jeszcze w ubiegłym miesiącu nagrywała dla internautów filmy ze szpitalnego łóżka. Obecnie, choć wróciła do muzycznych obowiązków, nadal mierzy się z problemami. Pokazała się fanom w marnym stanie. Co doprowadziło do takich zmian na jej twarzy?

Magda Narożna przeszła operację

Jeszcze przed świętami wielkanocnymi fani zespołu Piękni i młodzi przeżyli zaskakującą informację. Występy grupy zostały odwołane z uwagi na stan zdrowia wokalistki, która musiała poddać się operacji. Relacje ze szpitala mroziły krew w żyłach fanów Magdy Narożnej.

Strasznie mnie boli po cięciu, ale może dzisiaj będzie już lepiej. Ptaszki od rana ćwierkają, to jest dobry znak, że ten dzień będzie dużo lepszy. Przeżyłam pierwszą noc, będzie tylko lepiej - powiedziała krótko po zabiegu.

Choć piosenkarka nie zdradziła szczegółów operacji, szybko wróciła do domu, by nabrać sił. Niedawno zaczęła regularnie odzywać się do fanów i pokazywać im nowe muzyczne projekty. Jej sielanka nie trwała jednak długo. Na horyzoncie pojawiły się kolejne kłopoty zdrowotne. Magda Narożna ze łzami w oczach opowiedziała, co ją spotkało.

Magda Narożna rozgadała się o wnukach. Jaką będzie babcią? Jej córka ma zaledwie 13 lat Magdalena Narożna dopiero co wylądowała w szpitalu, a tu takie coś. Widok poraża. W komentarzach wielkie poruszenie

Magda Narożna wróciła na Instagram

Po powrocie ze szpitala gwiazda ponownie zaczęła nagrywać dla internautów. W najnowszych relacjach można dowiedzieć się m.in.: o przygotowaniach do nowego teledysku zespołu Piękni i młodzi. Zdążyła też zaliczyć kilka imprez branżowych, a także pochwalić się efektami sesji zdjęciowej.

Fani z radością obserwują powrót Magdy Narożnej do zawodowych obowiązków. Przez lata wokalistka wypracowała sobie autentyczność w mediach społecznościowych. Najnowsza relacja jednak zaniepokoiła jej obserwatorów. Są ku temu powody.

Piosenkarka pokazała się podczas spaceru na świeżym powietrzu, jednak na pierwszy rzut oka można zauważyć spore problemy. Jej twarz mocno spuchła, a w oczach pojawiły się łzy. Wokalistka musi radzić sobie z kolejnymi problemami zdrowotnymi. To smutne co jej się przytrafia.

Magda Narożna ponownie z kłopotami. Opuchnięta twarz i czerwone kropki

Dla piosenkarki początek wiosny jest wyjątkowo trudnym okresem z uwagi na jej alergię. Niestety dolegliwości w pewnym momencie uniemożliwiły jej normalne funkcjonowanie. Na jej twarzy pojawiły się czerwone plamki, a dodatkowo musiała zmierzyć się z opuchlizną i łzawiącymi oczami. Magda Narożna nie czuła się komfortowo z sytuacją.

Jakaś alergia mnie dopadła, już dzisiaj uderzyłam tabletkami i kroplami, bo rano się obudziłam i po prostu miałam takie podpuchnięte oczy, w ogóle nie mogę spać w nocy… Mam jakieś plamy, oczy spuchnięte rano, łzawią mi cały czas... Tak, że masakra, mam nadzieję, że spacery mi nie zaszkodzą jeszcze bardziej - wyznała.

Na szczęście ostatnie relacje na jej profilu pokazują, że wokalistka wraca do sił. Nie brak jednak obaw przed powrotem dokuczliwych objawów. W czasie wiosennym Magda Narożna musi mieć się na baczności.

Magda Narożna
Magda Narożna powiedziała internautom o kłopotach zdrowotnych, fot. Instagram
Magda Narożna
Magda Narożna powiedziała internautom o kłopotach zdrowotnych, fot. Instagram
Magda Narożna
Magda Narożna powiedziała internautom o kłopotach zdrowotnych, fot. Instagram
Magda Narożna
Magda Narożna powiedziała internautom o kłopotach zdrowotnych, fot. KAPiF
Magda Narożna
Magda Narożna powiedziała internautom o kłopotach zdrowotnych, fot. KAPiF