Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Odwołane koncerty, nagła zmiana planów. Magda Narożna trafiła na stół operacyjny. Nie jest dobrze!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.03.2024 23:09

Odwołane koncerty, nagła zmiana planów. Magda Narożna trafiła na stół operacyjny. Nie jest dobrze!

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna, fot. KAPiF

O gwieździe “Pięknych i Młodych” ponownie jest głośno w sieci. Magda Narożna i jej były mąż jak się okazuje nie zakończyli konfliktu. Teraz wyszło na jaw, że piosenkarka musi poddać się operacji. Co się stało?

Magdalena Narożna: kariera

Magdalena Narożna to gwiazda disco polo. Popularność zyskała, jako wokalistka zespołu “Piękni i Młodzi”. Grupa po raz pierwszy pojawiła się w mediach za sprawą udziału w formacie “Must be the music”. Ich utwory podbiły serca Polaków. 

Dziś teledyski grupy mają wielomilionowe wyświetlenia na platformie “YouTube”. Ich najpopularniejsze piosenki to “Ona jest taka cudowna”, “Niewiara” czy “Coraz bliżej”.

Magda Narożna wstrząśnięta publicznym wyznaniem byłego męża. Wydała oświadczenie Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna? Możecie nie uwierzyć. I tak zarobiłaby majątek, gdyby nie śpiewała

Narożna reaguje na oświadczenie byłego męża

O piosenkarce i jej mężu było głośno przez jakiś czas w mediach. Magda i Dawid Narożny przez lata tworzyli zgrany duet nie tylko na scenie, ale i w życiu prywatnym. Para jednak w 2019 roku podjęła decyzję o rozstaniu.  Wtedy zapewniali, że ich relacje nie ulegną zmianie. Stało się jednak przeciwnie, gdyż podczas jednego z koncertów, za kulisami mężczyzna wszczął awanturę. Z tego powodu został usunięty z “Pięknych i Młodych”.

Jakiś czas temu Dawid opublikował oświadczenie, gdzie zdobył się na przeprosiny w stronę byłej partnerki. 

Ja Dawid Narożny, przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenie jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022 - brzmiała treść komunikatu. 

Zaznaczył jednak, że sam w przeszłości “niejednokrotnie doświadczył wielu nieprzyjemnych i bolesnych dla siebie sytuacji” i teraz to on pierwszy wyciąga rękę, ku pojednaniu. Jego była żona szybko zareagowała:

Wskazuję, że te publiczne przeprosiny nie są ani „wyrazem wyciągnięcia ręki na zgodę”, ani „przykładem zażegnywania sporów”, czy też „zrobieniem pierwszego kroku z własnej inicjatywy”, albowiem są one wynikiem postępowania, w którym dochodziłam ochrony swoich dóbr osobistych - napisała.

Magda Narożna kontynuowała:

Oświadczenie, które pojawiło się przy przeprosinach, zwaliło mnie z nóg. Osoba, która zwyczajnie miała mnie publicznie przeprosić, tak jak wielokrotnie publicznie naruszała moje dobra osobiste, po raz kolejny absolutnie celowo i z premedytacją całkowicie zakłamała rzeczywistość. Nie mogę pozwolić na odwracanie sytuacji i ocieplanie przez drugą stronę swojego wizerunku moim kosztem. Nie godzę się na kolejne kłamstwa, rozmywanie odpowiedzialność i dalsze naruszanie moich dóbr osobistych. Wynik postępowania sądowego był jednoznaczny, a wykreowana przez Dawida Narożnego opowieść nie ma z rozstrzygnięciem nic wspólnego.

Magdalena Narożna idzie do szpitala

Piosenkarka na swoim InstaStories podzieliła się z fanami informacją, jak się czuje oraz jakie ma obawy. Okazało się, że Magdę Narożną czeka operacja. 

Jestem taka jakoś rozbita. Za dużo się przejmuję tym, co się będzie działo. I uwaga: ja nie chcę tutaj robić żadnej sensacji: jutro czeka mnie operacja i bardzo się nią stresuję - zdradziła.

Gwiazda wyznała, iż podejrzewa, że to stres, z jakim zmaga się od kilku lat, bardzo jej zaszkodził. Wystosowała zatem apel do fanów, by zadbali o swoje zdrowie.

Chcę wam tylko powiedzieć, żebyście dbali o siebie – przede wszystkim o zdrowie psychiczne, bo mnie ostatnie lata wykończyły tak bardzo i ten stres tak mi dał popalić, że teraz niestety muszę podreperować swoje zdrowie. W sobotę nie będę w stanie zagrać koncertu, w niedzielę nie pobiegnę na moim wyczekanym półmaratonie, do którego tak długo się przygotowywałam, ale już nie chcę się tym przejmować, bo nie to jest ważne. Ważne jest to, żeby wszystko poszło dobrze, żebym wróciła szybko do siebie i tak na pewno będzie - powiedziała.

Magdalena Narożna nie wyjawiła, jaka jest przyczyna planowanego zabiegu, ale zdradziła w jakich okolicznościach dowiedziała się o problemie zdrowotnym.

Dzięki temu, że uprawiam sport, to odkryłam to, co się u mnie dzieje i jestem wdzięczna za to. Pokochajcie sport, pokochajcie siebie, dbajcie o siebie, badajcie się i nie pozwólcie innym osobom, żeby ktoś was niszczył - mówiła.

Oby Narożna szybko wyzdrowiała i mogła wrócić do koncertowania.

Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. Instagram
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna, fot. KAPiF