Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna? Możecie nie uwierzyć. I tak zarobiłaby majątek, gdyby nie śpiewała
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.01.2024 13:08

Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna? Możecie nie uwierzyć. I tak zarobiłaby majątek, gdyby nie śpiewała

Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna? Fot. KAPiF
Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna? Fot. KAPiF

Magdalena Narożna to dziś jedna z najbarwniejszych postaci polskiej muzyki tanecznej. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę z tego, że gwiazda może poszczycić się wykształceniem, które i bez występów na scenie zapewniłoby jej dobrze płatną pracę.

Magdalena Narożna i jej kariera

Magdalena Narożna zyskała ogólnopolską rozpoznawalność, gdy pojawiła się wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w programie “Must be the music”. Pochodząca z podłomżyńskiego Pniewa wokalistka wzbudziła sympatię widzów rozbrajającą charyzmą i niewątpliwym talentem.

Piosenki wokalistki szybko wpisały się w kanon polskiej muzyki tanecznej, a sama artystka zaczęła pojawiać się na największych scenach w kraju. Jej początki wyglądały jednak bardzo skromnie.

Jak przyznała w rozmowie z podcaście “Bądźmy razem. TVP”, swoje pierwsze doświadczenia wokalne zdobywała jako piosenkarka w zespole weselnym. Przy dzisiejszej inflacji, stawki jakie otrzymywała zakrawają o śmieszność. Wschodząca gwiazda mogła liczyć na 150 zł za występ.

Magda Narożna zgarnia fortunę za występy na weselach! Ujawniła, ile trzeba zapłacić za jej występ Magdalena Narożna pobita w klubie! Gwiazda ujawniła wstrząsające kulisy

Edukacja Magdaleny Narożnej

Magdalena Narożna przyznała we wspomnianym podcaście, że wraz z rozwojem, pieniądze zaczęły rosnąć. Nie da się jednak ukryć, że z samych weselnych występów niełatwo byłoby się utrzymać.

Oczywiście stawki rosły sukcesywnie, gdy się wdrożyłam. Stawki były potem coraz większe, coraz większe - wspominała artystka.

Magdalena Narożna doceniała wartość edukacji i w czasie, gdy marzyła o wielkiej karierze, uczęszczała do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Po jej zakończeniu zdecydowała się kontynuować naukę.

Jakie wykształcenie ma Magdalena Narożna?

Magdalena Narożna uczęszczała do Szkoły Policealnej w Ełku, gdzie kształciła się na higienistkę stomatologiczną. Jak przyznała w rozmowie z Jastrząb Post, udało jej się przepracować pięć lat.

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba - wyznała.

Co ciekawe, gwiazda nie wyklucza, że kiedyś może zechcieć powrócić na “stare śmieci” i zająć się pracą niezwiązaną z show-biznesem.

Któż to wie, może jeszcze kiedyś na stare lata, jak nie dane będzie mi występować na scenie, to może jeszcze wrócę do swojego zawodu - zastanawiała się artystka.

Zobacz: Mikołaj Roznerski zaskoczył zdjęciem z noworodkiem. Dumny tata przyjmuje życzenia

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna, fot. KAPiF
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, jastrzabpost.pl