Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Magda Narożna ma nowego partnera? "Na Krzysia nie wygląda". Zdjęcie w objęciach przystojniaka ruszyło lawinę spekulacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.12.2023 18:07

Magda Narożna ma nowego partnera? "Na Krzysia nie wygląda". Zdjęcie w objęciach przystojniaka ruszyło lawinę spekulacji

Magda Narożna
Magda Narożna ma nowego partnera?, fot. KAPiF; Instagram

Magda Narożna wyjechała za granicę i pokazała się z ukochanym. Nowe zdjęcie wywołało jednak lawinę spekulacji. Czy liderka Pięknych i Młodych ma nowego partnera? Mężczyzna na fotce nie przypomina bowiem Krzysztofa…

Z kim jest teraz Magda Narożna?

Magda w 2012 roku poślubiła Dawida Narożnego. Razem założyli zespół Piękni i Młodzi. Doczekali się też córki Gabrysi. Ich związek rozpadł się jednak z hukiem, a dziś oboje są już w nowych relacjach, oddzielnie też tworzą muzykę. Po rozstaniu z mężem Narożna po jakimś czasie znalazła nową miłość.

Nowym ukochanym, który dziś jest już podobno narzeczonym, okazał się Krzysztof Byniak. Para wiele czasu spędzała razem na Islandii. Kiedy zatem cztery dni temu Magda ogłosiła, że wylatuje na koncert do Reykjaviku, wszyscy spodziewali się nowych zdjęć z partnerem.

Jakie jednak było ich zdziwienie, kiedy piosenkarka pokazała się w ramionach przystojniaka, ale zupełnie niewyglądającego jak Krzysztof. Poniżej wszystkie szczegóły i fotografie.

Magda Narożna
Magda Narożna i Krzysztof Byniak, fot. instagram.com/madzia_pim
Magda Narożna rozgadała się o wnukach. Jaką będzie babcią? Jej córka ma zaledwie 13 lat Magda Narożna w końcu pokazała się z narzeczonym. Czy zdradzi, że jej ukochany ma problemy z prawem?

Magda Narożna i Krzysztof Byniak mieli problemy?

Jesienią tego roku fani Narożnej zaniepokoili się, ponieważ Krzysztof zniknął ze zdjęć Magdy, a wcześniej regularnie pojawiał się w jej mediach społecznościowych. Sama Narożna wyjaśniała, że jego nieobecność wynika z faktu, że postanowili zachować więcej prywatności dla siebie, jednak prasa dotarła do innych informacji.

Portal ShowNews ogłosił kilka miesięcy temu, że ukochany Narożnej ma podobno posługiwać się też nazwiskiem Romaniuk. Według artykułu serwisu miał on na Islandii spore problemy z prawem.

Ostatnie tygodnie Krzysztof Byniak/Romaniuk spędził pod czujną opieką islandzkiego wymiaru sprawiedliwości. Islandzkie media oraz tamtejsze sądy wprost pisały o wyroku, jaki w lipcu tego roku zapadł w sprawie Polaków, którzy trudnili się między innymi uprawą konopi indyjskich oraz produkcją amfetaminy – mogliśmy przeczytać na ShowNews.

Nie wiadomo oczywiście, czy są to informacje w pełni potwierdzone, przytaczamy je tylko z kronikarskiego obowiązku. Faktem jest, że Krzysztof od pewnego czasu bardzo rzadko pojawia się na Instagramie Magdy. Czy mężczyzna na nowym zdjęciu to jednak on? Szczegóły poniżej.

Magda Narożna na nowym zdjęciu z przystojniakiem

Narożna po zapowiadanym koncercie rozpoczęła urlop przed świętami, ostatni w tym roku. Z jej Instagrama wynika, że piosenkarka udała się już na islandzką siłownię, cieszy się też śniegiem. Na jednym ze zdjęć pozuje z wysokim przystojniakiem, który trzyma ją w ramionach i gorąco całuje. To właśnie ta fotografia wywołała tyle wątpliwości.

  • Nowy chłopak ?
  • Właśnie, kto to?
  • Nowy facet.
  • To chyba nie ten Krzysiu?
  • To nie on, od razu zauważyłam.
  • Dla mnie za wysoki i troszkę niepodobny.
  • Na Krzysia nie wygląda chyba – piszą zdezorientowani fani.

Magda jak na razie nie odniosła się do tych spekulacji. A waszym zdaniem mężczyzna na zdjęciu z Magdą wygląda jak Krzysztof?

Magda Narożna
Magda Narożna i Krzysztof Byniak, fot. instagram.com/madzia_pim
Magda Narożna
Magda Narożna i Krzysztof Byniak, fot. instagram.com/madzia_pim
Magda Narożna
Magda Narożna, fot. KAPiF
Magda Narożna
Magda Narożna, fot. KAPiF
Magda Narożna
Magda Narożna, fot. KAPiF