Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się dzieje z narzeczonym Magdy Narożnej? Mężczyzna nagle zniknął. Już nie pokazują się razem...
Anna Lipska
Anna Lipska 20.10.2023 16:02

Co się dzieje z narzeczonym Magdy Narożnej? Mężczyzna nagle zniknął. Już nie pokazują się razem...

Narzeczony Magdy Narożnej zniknął z mediów
Magda Narożna, fot. KAPIF/Instagram

Magdalena Narożna po rozstaniu z mężem, Dawidem Narożnym, związała się z Krzysztofem Byniakiem. Zakochani pokazywali się razem, ale fani zauważyli, że od jakiegoś czasu narzeczony wokalistki Piękni i Młodzi zniknął… Czy nadal są razem? Co się z nim dzieje?

Magda Narożna związała się z Danielem Byniakiem

Magdalena Narożna w 2012 roku poślubiła Dawida, z którym założyła zespół Piękni i Młodzi. Małżonkowie doczekali się córki, Gabrysi. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu. Muzycy się rozstali i aktualnie łączy ich jedynie dobro dziecka:

“Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat" - mówiła Jastrząb Post.

Po rozstaniu z mężem Madzia związała się z Krzysztofem Byniakiem. Są już po zaręczynach i w wielu wywiadach Narożna podkreślała, że znalazła bratnią duszę i że wiele ich łączy. 

Pokazywali się razem w social mediach i na imprezach, ale od jakiegoś czasu nie widać nowych zdjęć pary…

1d47f52e-3638-4485-9e06-c1ea522850a6.webp
Magda Narożna, Krzysztof Byniak, fot. Instagram
Będziecie w szoku! Wiemy, kim z wykształcenia jest Magda Narożna, czegoś podobnego nikt się nie spodziewał Magdalena Narożna dosadnie o byłym mężu. Najwyraźniej to już tylko przeszłość

Magda Narożna o swoim związku z Krzysztofem Byniakiem

Magda Narożna i Krzysztof Byniak znają się od lat. Wokalistka twierdzi, że to u jego boku w końcu czuje się szczęśliwa. Oboje mają dzieci z poprzednich związków i doskonale się rozumieją. 

Narzeczeni cieszą się czasem we dwoje. Od czasu do czasu wrzucali wspólne zdjęcia z zacisza domowego, ale także z podróży. Ostatnio jednak Krzysztof zniknął z sieci, a Magda narobiła niezłego zamieszania, kiedy pokazała się w towarzystwie innego mężczyzny…

Był to Paweł Góral, aktorem znanym m.in. z roli z policjanta Roberta w serialu "M jak miłość". Magda w rozmowie z ShowNews.pl wyjaśniła:

"Mnie i mojego przyjaciela ubawiły bardzo (plotki o randce - red.). My też spotykamy się z różnymi ludźmi. Ja na przykład z tej przyjaźni jestem bardzo dumna. [...] Mówię: "Paweł, zobacz, może rzeczywiście ładna z nas para?"" - wyznała.

Ale gdzie się podziewa Byniak?

Magda Narożna o nagłym zniknięciu narzeczonego

W tej samej rozmowie z ShowNews.pl, Narożna wyjaśniła, dlaczego ostatnio nie jest widywana z Krzysztofem Byniakiem i nie publikują wspólnych zdjęć. 

Zdradziła, że zniknięcie jej partnera z social mediów jest celowe, w wpływ na tę decyzję miały trudne wydarzenia w ich życiu osobistym.

“Ja myślę, że trzeba mieć zdrowy rozsądek do wszystkiego. Wcześniej dzieliliśmy się dużo więcej, ale od życia dostaliśmy tyle kopów, tyle złych ludzi nam bardzo źle życzy, że naprawdę to nie jest nam potrzebne. Zwyczajnie” - mówiła Narożna.

I dodała, że to, co pokazuje w sieci, jest jej świadomym wyborem:

“Ja dzielę się swoim życiem z moimi fanami z radością i ze szczerością, nie na pokaz. To, na co mam ochotę, to pokazuję po prostu, ale ze szczerego serca. [...] To jest nasz wybór i nie chcę, żeby ktoś w ogóle to komentował. My nie jesteśmy od tego, żeby układać scenariusz życia pod kogoś, bo ktoś tak chce, bo mamy odpowiedzieć na każde pytanie. Nie, my też mamy swoją prywatność i myślę, że każdy artysta naprawdę tej prywatności żąda. Szczególnie artysta, który rzeczywiście w tych mediach jest mocno popularny i chce uciec też do swojej takiej otchłani rodzinnej. Żeby odpocząć, żeby spędzić czas tylko i wyłącznie właśnie ze sobą” - podsumowała Narożna.

Oto i cała tajemnica, jeśli chodzi o zniknięcie Krzysztofa Byniaka z mediów. Najważniejsze,  że ich uczucie ma się dobrze. 

Magda_Narozna_i_Krzysztof_Byniak_fot_Instagram_madzia_pim_bf90eda709.webp
Magda Narożna, Krzysztof Byniak, fot. Instagram
mb0k9kuTURBXy9mODBhM2ExMS1mYWQyLTRiMmYtOGVhMS1lMmI0MDcxZTUxNmQuanBlZ5GTAs0BaM0BaN4AAqEwAaExAQ.jpg
Magda Narożna, Krzysztof Byniak, fot. Instagram