Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nieźle się obłowił. Były mąż Magdy Narożnej zarobił kokosy na swoim letnim hicie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.09.2023 18:58

Nieźle się obłowił. Były mąż Magdy Narożnej zarobił kokosy na swoim letnim hicie

Dawid Narożny, Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA; YouTube @Piękni i Młodzi Dawid Narożny

Dawid Narożny i Magdalena Narożna od dłuższego czasu nie występują razem w zespole Piękni i Młodzi. Rozdzielił ich potężny konflikt, a teraz oboje tworzą muzykę niezależnie od siebie, choć pod niemal identycznym szyldem. Były mąż wokalistki zarobił niewyobrażalne pieniądze na jednym hicie: co ona na to?

Piękni i Młodzi: Dawid Narożny i Magdalena Narożna już nie razem

Zespół PiM powstał w 2012 roku. Założyli go Dawid Narożny, Daniel Wilczewski i Magdalena (jeszcze wówczas) Wolińska. Grupa wdarła się szturmem na rynek disco polo i szybko zyskała popularność. Niestety Dawid i Magda w 2019 ogłosili rozstanie. Początkowo rozwód miał nie mieć wpływu na działalność grupy, jednak już rok później okazało się, że będzie zupełnie inaczej.

W 2020 Dawid w atmosferze skandalu został wykluczony z zespołu, a jego miejsce zajął Daniel Biczak. Od tamtej pory muzyk występował pod własnym imieniem i nazwiskiem, jednak na początku tego roku ogłosił, że wraca do nazwy, jaka przyniosła mu sławę. W nowym zespole „Piękni i Młodzi Dawid Narożny” znalazła się też jego druga żona Joanna.

Tym samym w Polsce działają dwa zespoły o niemal identycznej nazwie. Powrót do szyldu PiM wyraźnie działa: właśnie okazuje się, że grupa Daniela odniosła gigantyczny komercyjny i finansowy sukces. Takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt!

Magdalena Narożna.jpg
Magdalena Narożna z zespołi Piękni i Młodzi, fot. KAPiF
Ewelina Bator zakochana. Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość. Pokazała się z partnerem u boku

Piękni i Młodzi Dawid Narożny rozbili bank jednym hitem

Disco polo ma swoich zwolenników i przeciwników. Bez względu na to, jak podchodzimy do tej muzyki, nie da się ukryć, że tworzenie jej okazuje się niezwykle dochodowe. Jeden teledysk sprawił, że Narożny i jego grupa odnieśli ogromny sukces.

Ich wakacyjny przebój stworzony razem z Agbe ma już ponad 42 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. „Ona działa na mnie jak” okazał się gigantycznym hitem, do którego tańczy w tym roku mnóstwo Polaków. Ile zarobił Dawid? Ta kwota zwali was z nóg.

Magdalena Narożna.jpg
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, fot. KAPiF
Magdalena Narożna
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, fot. KAPiF

Dawid Narożny z Piękni i Młodzi zarobili majątek

Portal Disco-Polo.info donosi, ile mógł zarobić Narożny tylko na tej jednej piosence z wyświetleń teledysku na YouTube. W Polsce na każdym milion wyświetleń muzycy zarabiają tam od trzech do dwunastu tysięcy złotych

Oznacza to, że prawdopodobnie przebój „Ona działa na mnie jak” przyniósł Dawidowi oraz Agbe od 120 do niemal 500 tysięcy złotych. A to tylko jedno źródło: należy pamiętać, że popularność hitu z pewnością miała wpływ na liczbę zagranych koncertów.

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Źródło: disco-polo.info