Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewelina Bator zakochana. Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość. Pokazała się z partnerem u boku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.09.2023 10:21

Ewelina Bator zakochana. Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość. Pokazała się z partnerem u boku

Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość, fot. KAPiF
Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość, fot. KAPiF

Żora Korolyov zmarł nagle przed dwoma laty, pozostawiając w rozpaczy swoją ukochaną, Ewelinę Bator. Kobieta długo zmagała się ze smutkiem po utracie wielkiej miłości. Teraz ponownie odnalazła jednak uczucie. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem.

Śmierć Żory Korolyova

Nieoczekiwana śmierć Żory Korolyova tuż przed Bożym Narodzeniem 2021 r. wstrząsnęła polskim show-biznesem. Zaledwie kilka dni przed śmiercią gwiazdor cieszył się nadchodzącymi świętami, fotografując się wraz z partnerką przy kolorowych girlandach na Krakowskim Przedmieściu.

Wkrótce poinformowano, że przyczyną odejścia 34-letniego tancerza znanego z “Tańca z gwiazdami” było zapalenie mięśnia sercowego. Artysta pozostawił niespełna 11-letnią córeczkę i swą ukochaną Ewelinę.

Doda ujawnia prawdę o rodzonym bracie! Cała Polska usłyszała, co jej zafundował. "Nie chcę mieć z nim nic wspólnego"

Pustka w sercu partnerki Żory Korolyova

Serce Eweliny Bator pękło w drobny mak. 32-latka nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanego mężczyzny, a w swoich mediach społecznościowych publikowała przepełnione żalem wpisy, w którym oddawała hołd zmarłemu.

Wciąż utrzymywała też kontakt z córeczką Żory Korolyova oraz jego mamą, która w związku z wojną w Ukrainie postanowiła przyjechać do Polski. Internauci, wzruszeni oddaniem Eweliny przekonywali ją w mediach społecznościowych, że pewnego dnia nad jej życiem ponownie zaświeci słońce nadziei. Wszystko wskazuje na to, że ten moment właśnie nadszedł.

Nowy partner dawnej ukochanej Żory Korolyova

Wygląda na to, że Ewelina Bator nareszcie odnalazła nową miłość. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Para trzyma się za ręce, zmierzając w kierunku jeziora.

Ewelina Bator z nowym partnerem fot. Instagram

W związku z tym, że zakochani odwróceni są do obiektywu plecami, tożsamość nowego wybranka dawnej partnerki Żory Korolyova pozostaje zagadką. Nie jest to jednak ważne dla jej sympatyków, którzy życzą jej przede wszystkim szczęścia u boku nowego ukochanego i cieszą się, że w końcu wszystko się ułożyło.

Żora Korolyov (1).png
Ewelina Bator i Żora Korolyov, fot. KAPiF
Żora Korolyov (3).png
Ewelina Bator i Żora Korolyov, fot. KAPiF
Żora Korolyov (2).png
Pogrzeb Żory Korolyova, fot. KAPiF