Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Michał Kassin na ściance z ukochanym. Nie zabrakło czułych gestów
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 24.05.2024 10:20

Michał Kassin na ściance z ukochanym. Nie zabrakło czułych gestów

Michał Kassin z partnerem
fot. KAPiF

Pudelek Pink Party. Michał Kassin na ściance z ukochanym. Nie brakowało czułości i jakie stylizacje! Zdjęcia.

Michał Kassin zrobił coming out

Michał Kassin tuż po finale “Tańca z gwiazdami” postanowił pokazać swojego chłopaka. 10 maja opublikował na Instagramie wpis, w którym przedstawił wszystkim partnera, tancerza i choreografa Jakuba Pursę. Tak wyglądał jego coming out.

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – napisał Kassin w sieci.

Panowie nie ukrywają już swojej relacji i dumnie chwalą się łączącym ich uczuciem. Teraz panowie postanowili zaliczyć swój debiut na ściance. 

Partner Roxie z "TzG" figluje na plaży z chłopakiem. W komentarzach poruszenie Roxie i Michał Kassin utknęli za kratami po treningu "TzG". Pokazli nagranie z sali

Kim jest ukochany Michała Kassina?

Łączy ich taniec. Jakub Pursa także dobrze zna Roksanę Węgiel. Współpracowali przy układach do Eurowizji Junior i teledysku “Lay Low”. W programie “Taniec z gwiazdami” układał choreografie dla uczestników. Partner Michał Kassina startował w zawodach na Mistera Polski: w 2021 i 2024 roku. 

Michał przez cały czas trwania programu nie mówił o ukochanym. Przez to narosło wiele plotek o jego relacji z Roksaną. Fani uparcie dopatrywali się romansu tych dwojga, ale po coming oucie nie ma już żadnych wątpliwości, że taneczną parę łączyła jedynie przyjaźń, którą zamierzają kontynuować również po programie, a nawet razem występować. 

Teraz jednak Michał skupia się na życiu prywatnym. W czwartek wybrali się razem na “Pudelek Pink Party” i zaliczyli debiut na ściance. Jak wyglądali?

Pudelek Pink Party. Kassin z ukochanym na ściance

Portal Pudelek świętował swoje 18. urodziny. Z tej okazji po raz kolejny już odbyła się impreza Pink Party, na której pojawił się ogrom gwiazd i celebrytów znanych z rodzimego show-biznesu. 

Po głośnym coming oucie na czerwony dywan zawitał także Michał Kassin ze swoim partnerem. Z Jakubem wybrali podobne stylizacje. Pojawili się na sportowo. Wybrali luźne spodnie i opięte koszulki bez rękawów, które podkreśliły ich mięśnie. Poniżej zdjęcia. Nie zabrakło też czułych gestów. Panowie pozowali w objęciach. 

Michał Kassin z partnerem, fot. KAPiF
Michał Kassin z partnerem, fot. KAPiF
Michał Kassin z partnerem, fot. KAPiF
Michał Kassin z partnerem, fot. KAPiF