Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Szpak otworzył się na temat ojcostwa! Artysta zaskoczył wyznaniem
Anna Lipska
Anna Lipska 25.11.2023 19:14

Michał Szpak otworzył się na temat ojcostwa! Artysta zaskoczył wyznaniem

Michał Szpak o ojcostwie
Michał Szpak, fot. KAPIF

Michał Szpak w najnowszym wywiadzie zdobył się na bardzo intymne wyznania. Zostanie ojcem? To, co powiedział, wszystko wyjaśnia. Zobaczcie!

Michał Szpak: wizerunek sceniczny

Michał Szpak jest niewątpliwie jednym z najbardziej kolorowych artystów polskiej sceny. Odkąd pojawił się i zaistniał w branży muzycznej, nie przestaje zaskakiwać, a czasem nawet szokować swoimi pomysłami na siebie. 

Nie są mu obce szalone stylizacje, fryzury, makijaże… Nie storni od kontrowersji, a jest przy tym wszystkim niesamowicie autentyczny. 

Myślę jednak, że w tym temacie wypełniłem swoją misję: przetarłem ścieżkę ludziom ekstrawaganckim, wyrazistym, krzykliwym; młodzieży, która teraz nie ma już żadnego oporu, żeby się wyrażać. Oni są wolni w zasadzie od wszystkiego, od czego my wolni nie byliśmy; choć mają oczywiście inne problemy i ogromną presję. Bardzo często chcą dużo zarabiać, nie robiąc w zasadzie nic – żyć z Tik Toka czy Instagrama… Nie mają ordnungu pracy, nie ma u nich takich zasad. Choć oczywiście nie jest to cecha wszystkich. Mam siostrę, która ma 23 lata i jest bardzo skrupulatna i pracowita - mówi Michał w najnowszej rozmowie z Wprost.

Także w tym wywiadzie zaskakuje wyznaniem o ojcostwie.

Michał Szpak zrzucił ubranie i pozuje przy wodospadzie. On to wie, jak przyciągnąć uwagę Michał Szpak poniżył Danutę Holecką na oczach setek tysięcy. Wystarczyły dwa słowa

Michał Szpak: rodzina

Michał Szpak od 10. roku życia był pod opieką taty Andrzeja. Mieszkał z nim i z trojgiem swojego rodzeństwa. Jego mama wyjechała wówczas za granicę i tam już została. Ojciec zawsze wspierał syna, a i ze strony matki mógł liczyć na pełną akceptację, choć ze względu na swoją oryginalność nie zawsze był rozumiany. 

Pani Grażyna Szpak niestety zmarła w 2015 roku.

Mam po niej odwagę i determinację. Moja mama była niezwykle waleczną osobą, która miała wiele talentów. Ona pisała wiersze, pisała teksty do piosenek, sama tworzyła piosenki, grała w skeczach. W międzyczasie trenowała sztuki walki, miała nawet czarny pas w karate - mówił Michał o matce. 

Jego starszy brat Damian jest ratownikiem medycznym. Ma także starszą siostrę Marlenę, która jest śpiewaczką operową oraz młodszą siostrę Ewę. Sam także chciałaby założyć rodzinę. O tym powiedział w najnowszym, już wyżej cytowanym wywiadzie. 

Michał Szpak planuje zostać ojcem

Michał Szpak nie ukrywa, że jest osobą bardzo rodzinną. W najnowszej rozmowie z Wprost mówi o tym, że chce założyć własną. 

Chcą mnie na wnuczka, partnera wnuczki albo swojego własnego partnera. Tak się fantastycznie składa, że ludzie nie kochają mnie tylko za muzę, są tacy, którzy kochają mnie za włosy – mówi Michał Szpak.

Sam także marzy o tym, żeby zostać ojcem:

Absolutnie chcę mieć dzieci. Moja mamuśka miała mnie, jak miała 22 lata. Ja jestem na to gotowy, choć jeszcze nie teraz. Ale wiem, że to jest moja powinność: chcę przedłużać życie - zaskoczył wyznaniem artysta.

I co wy na to?

Michał Szpak, fot. KAPIF
Michał Szpak, fot. KAPIF
Michał Szpak, fot. KAPIF
Michał Szpak, fot. KAPIF
Michał Szpak, fot. KAPIF
Michał Szpak, fot. KAPIF