Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Michał Wiśniewski sam reprezentował Polskę, teraz mówi o Blance. "Wyszła i zrobiła..."
Michał Fitz
Michał Fitz 13.05.2023 18:21

Michał Wiśniewski sam reprezentował Polskę, teraz mówi o Blance. "Wyszła i zrobiła..."

Wiśniewski i Blanka
fot. KAPiF

Michał Wiśniewski dwukrotnie występował na Eurowizji, więc wydaje się jednym z najlepszych ekspertów w sprawie tego plebiscytu. Co w takim razie sądzi o występie Blanki i jej szansach w finale?

W “Pytaniu na śniadanie” szerzej skomentował jej występ. Nam za to udzielił komentarza, w którym wyjawił, jak zamierza wspierać reprezentantkę Polski.

Michał Wiśniewski o występie Blanki

Michał Wiśniewski pojawił się w piątkowym wydaniu “Pytania na śniadanie”, by skomentować wykon naszej wokalistki. Już wcześniej widzowie twierdzili, że Blanka pozytywnie zaskoczyła. A co na ten temat sądzi lider “Ich Troje”?

Przyznał, że Blanka bardzo dobrze przygotowała się do całego występu i nie pomyliła przy śpiewaniu. Podkreślił przy tym, że jej utwór “Solo” nie należy do wymagających wokalnie, ale zawsze mógł ją zjeść stres. Wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

Dorota Zawadzka atakuje Miszczaka po zwolnieniu Dowbor. Internauci kontrują: "To pisze psycholog?"

Blanka zaimponowała Michałowi Wiśniewskiemu

Wokalista, który przez lata swojej kariery musiał mierzyć się z krytyką i hejtem, zwrócił także uwagę na inną kwestię, którą Blanka mu zaimponowała. Ta musiała się bowiem zmierzyć z ogromem przykrych opinii, po tym, jak zarzucono, że preselekcje do Eurowizji były ustawione. Młoda piosenkarka nie dała się jednak złamać.

– Wiecie, co jest najważniejsze w tym wszystkim? Każdy oczekiwał, że tam powstanie wielka plama, która się rozleje, a nie powstała – stwierdził Wiśniewski.

Jak Michał Wiśniewski zamierza wspierać Blankę?

Lider “Ich Troje” jest nieoficjalnym, polskim patronem Eurowizji, dlatego bacznie śledzi każdą edycję. Przyznał w rozmowie z nami, że zawsze kibicuje reprezentantowi Polski, niezależnie od tego, kto to jest. W tym roku nie zrobi wyjątku.

– Będziemy trzymać kciuki za każdego reprezentanta, jak co roku, również za Blankę. Taki jest zwyczaj i z wielką przyjemnością to zrobię. Będę kibicował – wyjaśnił.

Zobacz zdjęcia:

Wiśniewski (2).jpg
fot. KAPiF
Blanka (3).jpg
fot. KAPiF
Wiśniewski.jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plotek