Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mikołaj Roznerski w "Poskromieniu złośnicy". Premiera już 13 kwietnia
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2022 22:09

Mikołaj Roznerski w "Poskromieniu złośnicy". Premiera już 13 kwietnia

Mikołaj Roznerski EA
Pawel Wodzynski/East News

Mikołaj Roznerski opublikował dziś na Instagramie zdjęcia, na których trzyma w objęciach przepiękną blondynkę. Nie chodzi jednak o kolejny związek aktora; tym razem gwiazdor postanowił zareklamować najnowszy film ze swoim udziałem.

Roznerski zagra jedną z głównych ról w najnowszej komedii romantycznej Netflixa "Poskromienie złośnicy". Film będzie miał premierę na platformie już 13 kwietnia. Główną rolę gra w nim Magdalena Lamparska.

Mikołaj Roznerski w "Poskromieniu złośnicy"

Komedia "Poskromienie złośnicy", oryginalna produkcja platformy Netflix, opowiada o naukowczyni Kasi (Magdalena Lamparska), która po zerwaniu z niewiernym chłopakiem przyjeżdża do rodzinnego Zakopanego, by wyleczyć rano i znaleźć nowy cel w życiu.

Powrót kobiety psuje plany jej nieuczciwego brata, który planował sprzedać schedę po rodzicach. Mężczyzna wynajmuje więc biednego i zdesperowanego, przystojnego Patryka (Mikołaj Roznerski), który ma uwieść Kasię i namówić ją do zmiany zdania.

Reżyserką filmu jest Anna Wieczur, odpowiedzialna ostatnio za "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Scenariusz napisali Wojciech Saramonowicz i Hanna Węsierska. W obsadzie znaleźli się też Piotr Cyrwus, Tomasz Sapryk, Dorota Stalińska, Sławomir Zapała, Magdalena Schejbal, Piotr Polk oraz Adam Małysz.

Roznerski na Instagramie: "Ja widziałem! Się uśmiałem! Rozpłakałem!"

Roznerski nie kryje entuzjazmu z powodu zbliżającej się premiery nowego filmu z jego udziałem. Na Instagramie zamieścił zdjęcia z planu filmowego, na których czule obejmuje swoją filmową partnerkę, Magdalenę Lamparską.

- Z rana taka to informacja. "Poskromienie złośnicy" w reż. Ani Wieczur, na Netflixie już od 13 kwietnia. Ja widziałem! Się uśmiałem! Rozpłakałem! Kolegami zachwycałem! I po filmie się zastanawiałem. No i cieszę się, że z Lampą po 8 latach na ekranie się spotkałem - pisze aktor.

Magdalena Lamparska w 2010 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tego czasu grała w licznych filmach i serialach, między innymi "39 i pół", "Hotel 52", "To nie koniec świata", "To nie koniec świata" i "Porady na zdrady". W 2020 roku sławę przyniósł jej udział w filmie erotycznym "365 dni", na podstawie książki Blanki Lipińskiej.

Będziecie oglądać "Poskromienie złośnicy"?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Węże 2022: lista nominowanych. Wśród nich Małgorzata Kożuchowska

Źródła: netflix.com, naekranie.pl, filmweb.pl

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].