Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie tylko Michał Szpak! Ralph Kamiński jest spokrewniony także z inną polską gwiazdą, zagrała w hitowym serialu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.08.2023 15:03

Nie tylko Michał Szpak! Ralph Kamiński jest spokrewniony także z inną polską gwiazdą, zagrała w hitowym serialu

Ralph Kaminski spokrewniony jest z polskimi gwiazdami, fot. swiatgwiazd.pl, KAPiF
Ralph Kaminski spokrewniony jest z polskimi gwiazdami, fot. swiatgwiazd.pl, KAPiF

O tym, że Ralph Kaminski jest spokrewniony z Michałem Szpakiem wiedzą już niemal wszyscy fani piosenkarza. Okazuje się jednak, że to nie jedyny znany kuzyn gwiazdora. Możecie być zaskoczeni!

Ralph Kaminski i Michał Szpak

Ralph Kaminski i Michał Szpak to jedni z najbardziej wyróżniających się młodych gwiazd polskiego show-biznesu. Obaj panowie pochodzą z Jasła, a co więcej - są nawet rówieśnikami.

To jednak nie wszystko. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim pierwszy z wymienionych potwierdził oficjalnie, że jest spokrewniony ze swoim, bądź co bądź, największym konkurentem!

Ralph Kaminski (1).png
Ralph Kaminski jest spokrewniony z Michałem Szpakiem, fot. KAPiF
Krzysztof Rutkowski twierdzi, że Janoszek zgłosiła się do niego po pomoc. "Wiedziała, że jest na samym dnie show-biznesu"

Ralph Kaminski zachwycony Michałem Szpakiem

Moja babcia świętej pamięci, Danuta, była siostrą jego dziadka - wyjawił Ralph Kaminski w programie Kuby Wojewódzkiego.

W rozmowie ze Światem Gwiazd piosenkarz zwierzył się, że zawsze podziwiał Michała Szpaka, również za to, że nigdy nie obawiał się być sobą i kształtować swój wizerunek według własnych potrzeb.

Michał był tak odważną osobą zawsze na ulicy. To jest ta autentyczność, o której mówię – że on taki jest, jaki jest na scenie, to on tak chodzi, czasami nawet mocniej. Naprawdę, nawet w Jaśle, gdzie wystarczy mieć inny kolor butów, by już wzbudzać kontrowersje. Zawsze go podziwiałem - opowiadał nam wokalista.

Okazuje się jednak, że Michał Szpak nie jest jedyną znaną osobą spokrewnioną z Ralphem Kaminskim. W drzewie genealogicznym gwiazdora odnajdziemy też pewną aktorkę!

Michał Szpak (1).png
Michał Szpak nie jest jedynym znanym kuzynem Ralpha Kaminskiego, fot. KAPiF

Ralph Kaminski i jego znana kuzynka

Rozmawiając z Ralphem Kaminskim poruszyliśmy temat jego rodzinnego Jasła, z którego wywodzi się nie tylko on, ale również Michał Szpak, a nawet Roksana Węgiel. Okazuje się, że to jednak nie wszystko!

Jest jeszcze Marta Malikowska, która grała w „Skazanych”. To jest moja bardzo daleka kuzynka - oznajmił nam artysta.

Aktorkę kojarzyć możemy również m.in. z “Śubuka”, “Ślepnąc od świateł”, czy “Żyć nie umierać”. W 2006 r. została uhonorowana nagrodą Złotych Lwów na festiwalu w Gdyni za najlepszy debiut aktorski (rola w “Przebacz” Marka Stacharskiego).

Marta Malikowska.png
Marta Malikowska, fot. KAPiF
Ralph Kaminski (2).png
Ralph Kaminski, fot. KAPiF
Michał Szpak (2).png
Michał Szpak, fot. KAPiF