Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek reaguje na ostrą krytykę ze strony Roberta Kozyry i Edwarda Miszczaka! Ale im odpowiedziała!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.08.2023 08:18

Małgorzata Rozenek reaguje na ostrą krytykę ze strony Roberta Kozyry i Edwarda Miszczaka! Ale im odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek reaguje na krytykę Roberta Kozyry i Edwarda Miszczaka, fot. swiatgwiazd.pl, KAPiF
Małgorzata Rozenek reaguje na krytykę Roberta Kozyry i Edwarda Miszczaka, fot. swiatgwiazd.pl, KAPiF

Małgorzata Rozenek, a w zasadzie jej zawodowe decyzje, zostały w ostrych słowach skrytykowane przez Roberta Kozyrę i Edwarda Miszczaka. W rozmowie ze Światem Gwiazd prezenterka odniosła się do stawianych jej zarzutów.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Małgorzacie Rozenek nie udało się utrzymać swojego stanowiska w “Dzień dobry TVN”. Po niecałym roku gwiazda została zwolniona z show wraz z kilkoma innymi prezenterami. Można spodziewać się, że był to wielki zawód dla prezenterki, która wielokrotnie podkreślała, że prowadzenie porannego programu TVN było jej marzeniem.

Decyzji o rozstaniu z “Perfekcyjną Panią Domu” nie dziwi się Robert Kozyra, który w rozmowie z Plejadą nie zawahał się zarzucić jej, że nie nadaje się do pełnienia funkcji gospodyni formatu na żywo.

(…) pani Rozenek nie ma talentu do mediów "na żywo". Co innego nagrywany i montowany program, w którym reżyser mówi: "A teraz powiedz, Małgosiu "oddaj perły", a co innego program na żywo, w którym trzeba mieć osobowość, charyzmę, refleks i wdzięk. Program "Dzień dobry TVN" pokazał, że pani Rozenek tego nie ma - orzekł dziennikarz.

Małgorzata Rozenek (1).png
Małgorzata Rozenek została skrytykowana przez Roberta Kozyrę, fot. KAPiF
Ralph Kaminski oddał wzruszający hołd Irenie Santor. Po chwili padły słowa, których nikt się nie spodziewał

Małgorzata Rozenek odpowiada Robertowi Kozyrze

Gorzkich słów swojej byłej podopiecznej nie szczędził również Edward Miszczak, który jakiś czas temu powiedział “Super Expressowi”, że decyzje zawodowe Małgorzaty Rozenek związane z “Dzień dobry TVN” “nigdzie jej nie zaprowadziły".

O krytykę padającą z ust tak cenionych dziennikarzy zapytaliśmy samą zainteresowaną. Gdy padł temat wypowiedzi Roberta Kozyry, prezenterka zawahała się, lecz po chwili wyznała:

Ja już jakiś czas temu podjęłam taką decyzję, żeby nie komentować i nie skupiać się na negatywnych feedbackach, niezależnie od tego, czy pochodzą od osób anonimowych czy od osób, które są rozpoznawalne. Moją rolą jest dawać z siebie jak najwięcej, cieszyć się tym, co robię i bardzo się cieszę, że udało mi się wpisać do swojego cv prowadzenie festiwalu. I już - odpowiedziała wymijająco Małgorzata Rozenek w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Małgorzata Rozenek (2).png
Małgorzata Rozenek odpowiada Robertowi Kozyrze, fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek "odnosi się" do wypowiedzi Edwarda Miszczaka

Wyraźnie nie w smak Małgorzacie Rozenek było również nasze pytanie o opinie Edwarda Miszczaka. Gwiazda ponownie zdecydowała się nie komentować w sposób bezpośredni krytycznych wypowiedzi na swój temat. Zamiast tego zachwycała się festiwalem w Sopocie, podczas którego udało się nam z nią porozmawiać.

Jesteśmy w pięknym Sopocie, jest konferencja ramówkowa stacji TVN. Jesteśmy w trakcie festiwalu, który naprawdę zebrał wybitnych artystów, świetnych muzyków, najlepszych prowadzących i ja się tym chcę cieszyć - urwała była prowadząca “Dzień dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek (3).png
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Robert Kozyra.png
Robert Kozyra, fot. KAPiF
Edward Miszczak.png
Edward Miszczak, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, plejada.pl, se.pl