Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olga Kaczyńska jest w ciąży, napływają gratulacje. Pokazała zaokrąglony brzuszek, to już 23. tydzień
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2023 15:56

Olga Kaczyńska jest w ciąży, napływają gratulacje. Pokazała zaokrąglony brzuszek, to już 23. tydzień

Olga Kaczyńska
Fot. KAPiF

Olga Kaczyńska w show-biznesie zaistniała ponad dekadę temu dzięki programowi "Top Model". Choć ostatecznie wybrała inną ścieżkę kariery, nadal sporadycznie pojawia się w mediach. Teraz ma szczególny powód do radości.

Modelka była jedną z pierwszych zwyciężczyń popularnego programu, które miały okazję spełnić swoje marzenie o modelingu. Obecnie sesje zdjęciowe i udział w wybiegach nie są dla niej priorytetem. Gwiazda szykuje się do zupełnie innej roli.

Olga Kaczyńska porzuciła modeling dla medycyny

Po zakończeniu telewizyjnej przygody modelka zupełnie zmieniła kierunek kariery. Choć brała udział w sesjach zdjęciowych i korzystała z obiecanego w programie kontraktu z agencją modelingową, ostatecznie postanowiła skończyć studia.

Zakończeniem edukacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie nadal utrzymuje stały kontakt z internautami. Oprócz zmiany ścieżki zawodowej Olga Kaczyńska zajęła się również prywatnymi sukcesami. Internauci dwa lata temu mogli pogratulować jej wyjścia za mąż

Obca kobieta w Lidlu zwróciła się do Agaty Rubik. Chciała dobrze, a wyszło bardzo nieprzyjemnie

Olga Kaczyńska spodziewa się dziecka

Była modelka od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek Łukaszem Smolińskim, którego poznała podczas studiów. Para zaręczyła się w 2019 roku podczas romantycznego wyjazdu na Kubę, a ślub wzięli w Pomiechówku pod Warszawą.

Teraz Kaczyńska opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, która wywołała wielki entuzjazm jej fanów. Pokazała się w stroju kąpielowym, a na zdjęcie wkleiła grafikę z bocianem, niosącym mały pakunek. W ten nietypowy sposób ogłosiła, że jest w ciąży. Poinformowała też, który to tydzień.

Olga Kaczyńska jest w ciąży. Znamy płeć dziecka

Na załączonej do wpisu fotografii widać już lekko zaokrąglony brzuszek gwiazdy „Top Model”. Z hasztagów, jakimi zostało opatrzone zdjęcie wynika, że to już 23. tydzień ciąży. „To dziewczynka” głosi dumnie dalszy ciąg podpisu. Internauci rzucili się do gratulacji.

Gratuluję! Ale miło się na to patrzy!

– Gratulacje Olga!

– Gratulacje i powodzenia.

– Cudownie! Serdecznie Wam gratuluję! – czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska z mężem, fot. KAPiF
Olga Kaczyńska
Olga Kaczyńska z mężem, fot. KAPiF
Olga Kaczyńska
Finał “Top Model” w 2011 roku, fot. KAPiF