Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Obca kobieta w Lidlu zwróciła się do Agaty Rubik. Chciała dobrze, a wyszło bardzo nieprzyjemnie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2023 08:13

Obca kobieta w Lidlu zwróciła się do Agaty Rubik. Chciała dobrze, a wyszło bardzo nieprzyjemnie

Agata Rubik
fot. KAPiF

Agata Rubik jest jedną z gwiazd, które chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Oprócz sporej aktywności na własnym profilu czasem można zauważyć ją także w komentarzach. Post Mamy Ginekolog skłonił ją do opowiedzenia pewnej anegdoty.

Nicole Sochacki-Wójcicka znana jako Mama Ginekolog w internecie nie boi się poruszać tematów związanych z ciążą. Jeden z jej postów wzbudził uwagę Agaty Rubik, która postanowiła podzielić się własnymi doświadczeniami.

Agata Rubik skomentowała post Mamy Ginekolog

Influencerka zamieściła w mediach społecznościowych krótkie nagranie przedstawiające różne typy kobiecej sylwetki. Celem akcji miało być uświadomienie internautom, że nie zawsze mogą trafnie ocenić czy spodziewa się ona dziecka tylko na podstawie jej wyglądu.

Tak wygląda kobieta nie w ciąży — ale być może chce być w ciąży i nie może… a może nigdy o ciąży nie myślała i myśleć nie chce. […] Pamiętajcie o tym, gdy ponownie kogoś o ciążę „zagadacie” — apelowała Mama Ginekolog.

W komentarzach internautki dzieliły się historiami, w których obce osoby posądziły je o ciąże tylko na podstawie ich wyglądu. Okazuje się, że taka sytuacja spotkała również Agatę Rubik.

Syn Alicji Bachledy-Curuś na gali Oscarów. Ma tylko 13 lat, a już skradł uwagę wszystkich

Agata Rubik opowiedziała o niezręcznej pomyłce

Żona Piotra Rubik doczekała się dwóch córek, które chętnie pojawiają się w mediach społecznościowych matki. Wpis influencerki przypomniał jej o pewnej sytuacji, która spotkała ją podczas codziennych zakupów. Jedna z klientek zwróciła się do niej dość bezpośrednio.

Ja dziś w Lidlu byłam w ciąży. Pani przepuściła mnie w kolejce do kasy samoobsługowej, bo przecież jestem w ciąży. Podziękowałam — relacjonowała Agata Rubik.

W mediach społecznościowych można zauważyć, że partnerka muzyka może pochwalić się smukłą sylwetką, mimo to osobisty komentarz zapadł jej w pamięć. Okazuje się jednak, że nie wszystkie kobiety mogą liczyć na taką dobroduszność.

Agata Rubik zachęca kobiety do korzystania ze swoich przywilei

W komentarzach pod postem Mamy Ginekolog internautki dzieliły się podobnymi historiami co Agata Rubik. Część jednak przyznała, że spotkała się z zupełnie odwrotną sytuacją.

Ja będąc w ciąży, jestem niewidoczna, za każdym razem w kolejce ludzie udają, że mnie nie widzą — wyznała jedna z kobiet.

Na takie wyznanie zareagowała Agata Rubik. Zachęcała przyszłą mamę do korzystania z pierwszeństwa w sklepowych kolejkach.

Proszę korzystać ze swojego uprzywilejowanego stanu i zawsze stawać przed kolejką — apelowała.

Zobacz zdjęcia:

Agata Rubik.PNG
fot. instagram.com/mamaginekolog/
a.png
fot. instagram.com/mamaginekolog/
w.png
fot. instagram.com/mamaginekolog/
e.png
fot. instagram.com/mamaginekolog/
Agata Rubik z córką.jpg
fot. KAPiF
Agata Rubik z mężem.jpg
fot. KAPiF