Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek o szóstej rano. Nieuczesane włosy, zero makijażu, tak wygląda za zamkniętymi drzwiami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2023 11:37

Małgorzata Rozenek o szóstej rano. Nieuczesane włosy, zero makijażu, tak wygląda za zamkniętymi drzwiami

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF/instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek podczas współpracy z TVN przyzwyczajona jest do wczesnych pobudek. Czasem jednak zdarzają się jej dni wolne, które mogłaby poświęcić na dłuższy wypoczynek. Okazuje się, że nawet wtedy nie może liczyć na leniuchowanie do południa.

Prezenterka chętnie w mediach społecznościowych dzieli się kulisami życia prywatnego. Niedawno pokazała obserwatorom, jak spędziła wolny poranek. Niestety na nogach musiała być już wcześnie rano.

Małgorzata Rozenek pokazała się bez grama makijażu

W poniedziałkowy poranek widzowie "Dzień Dobry TVN" zostali powitani przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę. Małgorzata Rozenek mogła więc cieszyć się z wolnego dnia, jednak okazuje się, że nawet wtedy nie może sobie pozwolić na długi odpoczynek w łóżku.

Radosław Majdan nagrał żonę, jak o poranku spędza czas z najmłodszym synem. Zmęczona, w pidżamie, bez grama makijażu wykrzesała z siebie siły, by okazać entuzjazm bawiącemu się Heniowi.

Wspólnie obserwowali podróż zabawkowego pociągu po ogromnych torach rozłożonych w pokoju malca. Być może dźwięki maszyny rozbudziły Małgorzatę Rozenek do wyzwań kolejnego dnia.

6:00 rano, zabawa kolejką. Yupiii. Miłego poniedziałku, do piątku zostało jeszcze tylko 5 dni — podpisała post. Dodała, że zabawa trwa od godziny.

Syn Alicji Bachledy-Curuś na gali Oscarów. Ma tylko 13 lat, a już skradł uwagę wszystkich

Takiego wydania Małgorzaty Rozenek dawno nie widzieli

Poranny wygląd prezenterki nie różni się dużo od takiego, jaki często widzimy o podobnej porze w naszych lustrach. Gwiazda jednak z powodu częstych występów w telewizji przyzwyczaiła internautów do eleganckich stylizacji oraz nieskazitelnego makijażu.

W komentarzach dało się nawet zauważyć słowa współczucia dla Małgorzaty Rozenek. Część kobiet doskonale rozumie jej poświęcenie dla małoletniego syna. Nawet w dzień wolny od pracy prezenterka nie skupia się na sobie, lecz na chwilach z bliskimi.

Podziwiam, ale ważne, że Henio zadowolony.

Dlatego tez najważniejszym kryterium wyboru zabawek w pewnym momencie staje się BRAK dźwięku.

— Pobudka prawie jakbyś do DDTVN się szykowała — komentowano.

Pracowite poranki Małgorzaty Rozenek

Od zeszłego roku prezenterka musiała mocno przestawić się na poranne godziny z powodu obowiązków w programie "Dzień Dobry TVN". Wraz z Krzysztofem Skórzyńskim często wita widzów podczas emisji śniadaniówki.

W mediach społecznościowych relacjonuje przygotowania, które zazwyczaj rozpoczynają się bladym świtem. Małgorzata Rozenek regularnie odwiedza również salę treningową, na której ćwiczy o poranku.

Wygląda na to, że poranne wstawanie nadal potrafi ją zaskoczyć. Na szczęście zbliżająca się wiosna łatwiej pozwala nam otworzyć oczy, gdy za oknem nie ma już ponurej szarzyzny.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Rozenek (35).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (36).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek (37).jpg
fot. instagram.com/m_rozenek/