Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Skiba i jego o 26 lat młodsza ukochana będą mieli dziecko? Karolina wypaliła prosto z mostu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2023 13:58

Krzysztof Skiba i jego o 26 lat młodsza ukochana będą mieli dziecko? Karolina wypaliła prosto z mostu

Krzysztof Skiba
fot. KAPiF/https://www.instagram.com/karokempi/

Krzysztof Skiba w poniedziałek usłyszał decyzję sądu w sprawie zakończenia 30-letniego małżeństwa z Renatą Skibą. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by muzyk rozpoczął wspólne życie z 32-letnią Karoliną. Partnerka zdradziła ich plany względem powiększenia rodziny.

Członek zespołu Big Cyc z wieloletniego małżeństwa doczekał się dwójki synów. Od ponad roku para pozostawała jednak w separacji, a teraz po pierwszej rozprawie sądowej podjęto decyzję o rozwodzie. 58-latek może rozpocząć wspólne życie z młodszą partnerką.

Krzysztof Skiba zakończył pierwsze małżeństwo

Wieloletnie małżeństwo muzyka dobiegło końca. Choć on sam nie zdawał sobie sprawy, że rozpatrywanie sądowe zakończy się tak szybko, wystarczyła jedna rozprawa. Jeszcze niedawno przygotowywał się na wiele spotkań z byłą żoną. Podkreślał jednak, że obie strony chcą zakończyć małżeństwo.

Jakiś cień szansy istnieje, że to na jednej rozprawie się skończy, ale coś mi mówi, że nie do końca, że przynajmniej jeszcze jedna, kolejna rozprawa będzie. Zobaczymy, ale żadna ze stron już nie chce tego ciągnąć — wyznał "Faktowi".

Ku zaskoczeniu Krzysztofa Skiby już na poniedziałkowej rozprawie zapadła decyzja o zakończeniu jego małżeństwa. Strony doszły do porozumienia i rozstały się w zgodzie.

Dziś w Sądzie Okręgowy w Gdańsku (Wydział ds. rodzinnych) uzyskałem rozwód za porozumieniem stron i bez orzekania o winie. Dziękuję Mecenasowi Krzysztofowi Dudkowi za sprawne i profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Karolina i ja jesteśmy szczęśliwi — przekazał Krzysztof Skiba w mediach społecznościowych.

Obca kobieta w Lidlu zwróciła się do Agaty Rubik. Chciała dobrze, a wyszło bardzo nieprzyjemnie

Zamieszanie przez internetowego mema

Od kilku miesięcy Krzysztof Skiba spotyka się z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Para nie ukrywa swojej relacji i chętnie dzieli się kulisami romantycznych spotkań w mediach społecznościowych. Niedawno 32-latka zamieściła na swoim profilu humorystyczny mem, który wprowadził internautów w konsternacje.

Mama: "Po co ci tatuaż? Tatuaże są drogie, bolą i są na zawsze!". Też mama: "Kiedy wnuki?" — brzmiała treść relacji.

Część internautów zbyt dosłownie wzięła przekaz partnerki Krzysztofa Skiby i zaczęła się zastanawiać, czy relacja nie była wskazówką dotyczącą powiększenia rodziny przez parę. Okazuje się, że zainteresowanie przyszłymi planami duetu było tak ogromne, że sprawę postanowiła skomentować sama zainteresowana. 

Partnerka Krzysztofa Skiby odnosi się do domysłów internautów

Karolina Kempińska nie pozostawiła długo sprawy w rękach obserwatorów i sama odniosła się do opublikowanego mema. Okazuje się, że miała na celu jedynie humorystyczny wydźwięk tekstu, który wiele razy usłyszała od własnej mamy.

No i tysiąc wiadomości. Moi drodzy: nie planuję mieć dzieci. To żart i mem, chyba większość mam zadaje takie pytanie. Nie wspomnę o tym, że nie wypada ludzi pytać o dzieci, czy na nich naciskać: niektórzy nie mogą ich mieć, inni dojrzale podejmują decyzję, że nie chcą — przekazała partnerka Krzysztofa Skiby.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Kempińska .PNG
fot. instagram.com/karokempi/
Krzysztof Skiba (2).jpg
fot. KAPiF