Swiatgwiazd.pl

KAPiF

Krzysztof Skiba w pierwszym wywiadzie z młodszą o 26 lat partnerką. "To nie była łatwa decyzja"

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Krzysztof Skiba po raz pierwszy oficjalnie potwierdził rozstanie z żoną w grudniu 2022 roku. Teraz udzielił wywiadu wraz z nową ukochaną, młodszą od niego o 26 lat Karoliną Kempińską. Para nie szczędziła sobie czułości, ale padło też kilka mocnych, niespodziewanych wyznań.

Lider zespołu Big Cyc był przez 34 lata mężem Renaty Skiby. Doczekali się dwóch dorosłych już synów, Tymoteusza i Tytusa. W grudniu zeszłego roku muzyk przekazał, że od roku jest w separacji z żoną i że sprawa rozwodowa jest w toku.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska w pierwszym wspólnym wywiadzie

Zakochani opowiedzieli o swojej relacji i początkach ich związku w wywiadzie dla portalu Gazeta Weekend. Przyznają, że choć media zdają się im sprzyjać, Karolina przejmuje się nieprzyjaznymi komentarzami internautów na swój temat. Po Skibie wszystko "spływa", bo przywykł już do hejtu.

"Niejeden psycholog miałby pole do popisu. Ludzie, którzy nas nie znają, przeprowadzają naszą psychoanalizę! Nasz związek stał się dla wielu osób okazją, żeby sobie ulżyć, wyżyć się" komentuje całą sytuację muzyk. Oboje drwią za to z uwag, że Karolina znalazła sobie "tatusia". – Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. (śmiech) Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy – wyznaje przy okazji Krzysztof, dodając, że ich związek akceptuje też jego 93-letnia mama. Karolina dodaje też, że nawet menadżerka Skiby cieszy się z ich związku. "Ponieważ ma spełnionego artystę, który fruwa w chmurach. Miłość mnie uskrzydla. Na scenie to widać" tłumaczy Skiba.

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba o początkach ich związku

Karolina opowiada, że poznali się na pewnym wydarzeniu medialnym, kiedy działała jeszcze w fotomodelingu. "Na początku próbowaliśmy to zdusić. Nie tylko Krzysiek był wtedy w związku , ale ja również. Nie od razu wyznaliśmy te uczucia i zdecydowaliśmy, że będziemy razem" dodaje ukochana muzyka. Krzysztof potwierdza jej słowa: "To nie była łatwa decyzja!". W końcu zakochani doszli jednak do wniosku, że nie potrafią żyć osobno. "Kiedy człowiek spotyka miłość życia, różnica wieku nie ma nic do rzeczy" mówi Skiba .

Przez bardzo wiele lat czułem się w małżeństwie dobrze, ale coś się wypaliło. Skończyło. Po 34 latach zabezpieczyłem finansowo żonę i dzieciaki. Zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Zabrałem tylko samochód. [...] Mam nadzieję, że czas uleczy rany i za kilka lat, a może wcześniej, wszyscy się spotkamy na grillu i nikt do nikogo nie będzie miał pretensji. Teraz to jeszcze zbyt świeże – komentuje relacje z byłą żoną.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Jako dziecko zagrała kultową postać, rodzina właśnie odłączyła ją od aparatury. Nie żyje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: weekend.gazeta.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]