Swiatgwiazd.pl
opiekun syna Krzysztofa Krawczyka

CEZARY PECOLD/East News

Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka po operacji płuca. "Czuje ból i jest osłabiony, ale walczy"

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Parę dni temu opiekun syna Krzysztofa Krawczyka przeszedł poważną operację. Wiemy, jak czuje się obecnie Krzysztof Cwynar; informacje w tej sprawie przekazał jego wieloletni menadżer. Powodem chirurgicznej interwencji była w tym przypadku zagrażająca zdrowiu zmiana, którą lekarze wykryli w płucu piosenkarza.

  • Krzysztof Cwynar cierpi na nowotwór

  • Parę dni temu kompozytor przeszedł poważną operację

  • Menadżer piosenkarza poinformował, jak czuje się artysta

  • TVN wyemitowało kolejną część materiału poświęconego Krzysztofowi Juniorowi

Krzysztof Cwynar, będący artystycznym opiekunem syna Krzysztofa Krawczyka, to polski kompozytor i piosenkarz, który wielokrotnie uczestniczył w Festiwalach Polskiej Piosenki w Opolu. Artysta zaangażował się również w działalność społeczną; prowadzi Studio Integracji, co połączyło jego życiową drogę z osobą Krzysztofa Juniora.

Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka cierpi na chorobę onkologiczną

Artystyczny opiekun syna Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Cwynar, prywatnie zapoznał się z Krzysztofem Juniorem z powodu pasji. Jedyny syn zmarłego niedawno artysty uwielbia bowiem śpiewać. Krzysztof Cwynar miał pomagać Juniorowi także w kwestiach prawnych.

Niedawno do mediów trafiły informacje dotyczące stanu zdrowia Krzysztofa Cwynara. Parę lat temu piosenkarz odzyskał zdrowie po wykryciu w jego jelicie złośliwego guza. Choć choroba przez jakiś czas nie dawała o sobie znać, wszystko zmieniło się w 2018 roku.

W dniu, gdy światło dzienne ujrzała kolejna płyta opiekuna syna Krzysztofa Krawczyka, kompozytor dowiedział się o nawrocie raka. Złośliwe komórki zaczęły mnożyć się w wątrobie artysty. Konieczne okazało się także usunięcie zmian z płuca Krzysztofa Cwynara.

Olga Jankowska

"Mam na koncie wiele porażek". Zaskakujące wyznanie gwiazdy Barw Szczęścia.

CZYTAJ DALEJ

W poniedziałek 31 maja lekarze znów podjęli się usunięcia niepokojącej zmiany z płuca piosenkarza. By dowiedzieć się, jak kompozytor czuje się po interwencji medyków, serwis Pomponik skontaktował się z wieloletnim menadżerem Krzysztofa Cwynara.

Jak przekazał Zbigniew Rabiński, opiekun syna Krzysztofa Krawczyka powoli dochodzi do siebie. Organizm piosenkarza potrzebuje jednak czasu, by wrócić do sił.

- Krzysztof czuje się dobrze, rozmawialiśmy. Oczywiście czuje ból i jest osłabiony, ale walczy dzielnie i wraca do formy. Za kilka dni będzie już w domu - przekazał menadżer artysty.

TVN wyemitowało nowy materiał z Juniorem

Przypomnijmy, że opiekun syna Krzysztofa Krawczyka pojawił się niedawno w reportażu stacji TVN poświęconej Krzysztofowi Juniorowi. Niedawno Grupa TVN wyemitowała kolejną część materiału.

W nowej części reportażu programu „Uwaga!” pojawiła się między innymi treść rozmowy Krzysztofa Juniora z małżonką zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka, Ewą Krawczyk. Małżonka Krzysztofa Krawczyka zaoferowała Juniorowi pomoc; jak przekazała, chce zapewnić Juniorowi to, co pomoże mu godnie żyć (więcej >tutaj<).Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >