Daniel Kaluuya Żródło: East News

Oscary 2021: Daniel Kaluuya wygłosił mowę. Reakcja rodziny była bezcenna

26 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Oscary 2021: Daniel Kaluuya otrzymał statuetkę za najlepszą drugoplanową rolę męską. Jego przemowa wyraźnie nie przypadła do gustu jego matce i siostrze. Widzowie byli w nie mniejszym szoku. Znamy szczegóły.

  • Daniel Kaluuya zagrał w filmie Judas and the black Messiah.
  • Za swoją drugoplanową rolę w filmie otrzymał statuetkę Oscara.
  • Przemówienie Daniela zszokowało wielu, a szczególnie jego matkę i siostrę.

Daniel Kaluuya zagrał w filmie Judas and the black Messiah. To właśnie za rolę w tej produkcji otrzymał statuetkę Oscara. Na oscarowej gali towarzyszyły aktorowi jego matka oraz siostra. W pewnym momencie gwiazdor wygłosił ze sceny słowa, które zszokowały wszystkich na widowni, a szczególnie jego najbliższych.

Oscary 2021: statuetka dla Daniela Kaluuya

Daniel Kaluuya był wyraźnie zaskoczony werdyktem. Gdy pojawił się na scenie, był lekko zestresowany i roztrzęsiony. Mimo to wygłosił bardzo emocjonalne przemówienie. Rozpoczął od podziękowań.

W dalszej części Daniel nawiązał do swojej roli w filmie. Jak stwierdził, postać, którą grał, wiele go nauczyła. Przede wszystkim pokazała mu, jak pokochać siebie samego, by w dalszej kolejności obdarowywać tym uczuciem innych.

- Co to był za człowiek, co za człowiek! Mamy szczęście, że żyjemy w czasach, w których i on żył. Dziękujemy mu za jego światło- mówił o swojej postaci.

Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiadaGrzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiadaCzytaj dalej

W pewnym momencie wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Daniel wspomniał o swoich rodzicach. Jednak było to bardzo intymne wyznanie, które, jak widać było po twarzach zebranych, chyba nie powinno paść z jego ust w takich okolicznościach.

Reakcja jego mamy i siostry mówi sama za siebie.

Daniel Kaluuya o swoich rodzicach

Po tym jak aktor wspomniał o swojej roli w filmie, przeszedł do bardziej prywatnych zwierzeń. Daniel wyraźnie nie mógł uwierzyć nie tylko w swoją wygraną, ale także w coś jeszcze:

- To niewiarygodne. Moja mama i tata uprawiali seks, to niesamowite!- wykrzykiwał.

Dopytywał się zebranych, czy rozumieją, co ma na myśli. Podkreślał, że cieszy się, że może tutaj być ze wszystkimi, cieszyć się życiem. Zapowiedział, że na pewno będzie świętował.

Jednak po tym, co powiedział, kamera namierzyła reakcję jego matki i siostry. Obie nie mogły uwierzyć, w to, co usłyszały, były wyraźnie zażenowane.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plotek.pl, Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł