Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pamiętacie bałagan w domu Żebrowskich? To zobaczcie TO! Przecieramy oczy...
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.02.2024 07:26

Pamiętacie bałagan w domu Żebrowskich? To zobaczcie TO! Przecieramy oczy...

Aleksandra i Michał Żebrowscy, fot. instagram.com/olazebrowska; KAPiF
Aleksandra i Michał Żebrowscy, fot. instagram.com/olazebrowska; KAPiF

Aleksandra i Michał Żebrowscy jeszcze niedawno byli krytykowani za problemy z utrzymaniem porządku w domu. Zobaczyć to można było na nagraniach publikowanych w mediach społecznościowych. Nowy filmik na profilu aktora radykalnie wszystko zmienia.

Michał i Aleksandra Żebrowscy w mediach społecznościowych

Aleksandrze i Michałowi Żebrowskim nie można odmówić jednego - ogromnego dystansu do samych siebie. Para chętnie publikuje w mediach społecznościowych nagrania, dzięki którym fani zobaczyć mogą, jak wygląda jej życie codzienne.

Dzieje się w nim bardzo dużo i to nie bez przyczyny. Gwiazdy są rodzicami czwórki dzieci, które, rzecz jasna, wymagają od nich dużo uwagi i poświęcenia. Żebrowscy nie mają zatem czasu (i prawdopodobnie ochoty) na retuszowanie udostępnianych zdjęć i filmików.

Dzięki temu, na profilach aktora i jego żony wszystko wygląda tak, jak w życiu - zupełnie normalnie. Okazuje się jednak, że nie wszystkim internautom podoba się tego rodzaju podejście do sprawy.

Żona Michała Żebrowskiego pokazała zaokrąglony brzuch. "5. trymestr". Tego nie ukryje pod ubraniem Michał Żebrowski w zniszczonym ubraniu. Ola wszystko widziała i nic z tym nie zrobiła...

Internauci krytykują Aleksandrę i Michała Żebrowskich

Jakiś czas temu Aleksandra Żebrowska postanowiła podzielić się zdjęciami, na których zobaczyć można było efekty domowego rozgardiaszu. Po podłodze walały się klocki, w zlewie zalegały nieumyte naczynia, gdzieniegdzie dostrzec można było leżące zabawki. Można powiedzieć, normalne życie z dziećmi.

Niektórzy internauci postanowili otwarcie skrytykować taki stan rzeczy. Influencerka nazwana została “fleją”, do czego wkrótce odniosła się z dużym poczuciem humoru, publikując zdjęcie jednego z dzieci podczas karmienia zupką.

Może matka fleja ale przynajmniej dzieci czyste - ironicznie podpisała fotografię gwiazda.

Aleksandra Żebrowska instagram
fot. instagram.com/olazebrowska

Nowe nagranie Żebrowskich zamknie usta krytykom?

Tymczasem, na profilu Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pojawiło się kolejne zabawne nagranie. Zobaczyć możemy na nim jej męża przebranego w spódnicę i damski sweter. W tak niecodziennym stroju aktor postanowił wziąć się za domowe porządki.

Na filmiku podziwiać możemy Michała Żebrowskiego, który z myjką parową w dłoniach, oczyszcza kuchenną płytę indukcyjną. Zadowolony z siebie pręży się do kamery, przy akompaniamencie skocznej muzyki. Fani są zachwyceni. W tle pomieszczenia aż błyszczą i nie ma ani śladu codziennego rozgardiaszu.

Żona fleja, to mąż się musiał za sprzątanie złapać - żartowała jedna z internautek, nawiązując do hejterskich komentarzy.

Aleksandra i Michał Żebrowscy
Aleksandra i Michał Żebrowscy, fot. KAPiF
Aleksandra i Michał Żebrowscy
Aleksandra i Michał Żebrowscy, fot. KAPiF
Aleksandra i Michał Żebrowscy
Aleksandra i Michał Żebrowscy, fot. KAPiF