Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina i Jakub Rzeźniczakowie tuż przed narodzinami dziecka przechodzą poważny kryzys? Internauci dotarli do szokujących treści
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.02.2024 14:09

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie tuż przed narodzinami dziecka przechodzą poważny kryzys? Internauci dotarli do szokujących treści

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak, fot. KAPiF, Instagram

Przez długi Jakub Rzeźniczak chwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych szczęściem u boku swojej żony, Pauliny Rzeźniczak. Para regularnie dzieliła się z fanami swoją radością z wyczekiwanego potomstwa, aż nagle zamilkła. Teraz jednak internauci zauważyli nietypowe zachowanie piłkarza. Czy to oznacza kryzys w małżeństwie?

Jakub i Paulina Rzeźniczak: historia miłości

Jakub Rzeźniczak w trakcie trwania związku z modelką Magdaleną Stępień, z którą oczekiwał wtedy dziecka, poznał Paulinę Nowacką. Tu przed narodzinami syna były piłkarz klubu Kotwica Kołobrzeg rozstał się ze swoją partnerką. W krótkim czasie Rzeźniczak i Nowacka zostali parą.

Pod koniec 2022 roku wybrali się w podróż do Miami. Po kilku dniach pobytu na ich profilach pojawiły się zdjęcia z ceremonii ślubnej. Zakochani od tego czasu aktywnie chwalą się obserwującym na Instagramie swoim szczęściem, jako mąż i żona.

Paulina Rzeźniczak prezentuje ogromny ciążowy brzuch we wspólnej sesji z mężem. "Skąd wy bierzecie takie pomysły?" To naprawdę ona?! Stare zdjęcia żony Rzeźniczaka wylądowały w sieci. Co ona zrobiła, że dziś TAK wygląda?!

Rzeźniczakowie zostaną rodzicami

W mediach już od jakiegoś czasu pojawiały się doniesienia, jakoby Jakub Rzeźniczak i jego partnerka spodziewali się dziecka. Radosne wieści przyszli rodzice potwierdzili we wrześniu 2023 roku. Na Instagramie zamieścili fotografie z badania USG oraz pamiątkową sesję zdjęciową. Paulina nie ukrywała radości, iż po raz pierwszy zostanie mamą.

Nie możemy się doczekać, kiedy mała pojawi się na świecie. Wszystkie rzeczy są, tylko nie do końca ułożone […] Bardzo dobrze się czuje, chociaż te zmiany wewnętrzne i zewnętrzne są […] Jak dla mnie mogę zachodzić w ciąże, bo przeszłam ją bardzo dobrze – mówiła na kanapie “DDTVN”.

Jakub Rzeźniczak i jego żona mają kryzys?

Dotychczas aktywna w social mediach para w ostatnim czasie zniknęła z sieci. Wiele osób łączyło to z faktem, że termin porodu Pauliny zbliża się wielkimi krokami. Pojawiły się jednak sygnały, że może dziać się coś niepokojącego.

Żona Rzeźniczaka ustawiła swoje konto na Instagramie jako prywatne, co było wielkim zaskoczeniem dla internautów. To jednak nie wszystko. Niedawno na profilu serwisu “M jak Mama” pojawiła się informacja dotycząca pary.

Przedłużająca się cisza niepokoi fanów… Trzymamy mocno kciuki za całą rodzinę - przekazano.

W krótkim czasie pod postem na Facebooku pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy pod adresem pary. Przyczyną jest oczywiście zachowanie Rzeźniczaka na przestrzeni ostatnich lat. Przypomnijmy, że piłkarz zostawił byłą partnerkę Magdalenę Stepień na krótko przed narodzinami syna Oliviera. A po pierwszych urodzinach chłopczyk zmarł po zmaganiu się z ciężką chorobą. Były zawodnik Kotwicy Kołobrzeg doczekał się również córki Inez, jednak publicznie oświadczył, że nie chce być częścią życia dziewczynki oraz wyrażał niepochlebne komentarze pod adresem jej mamy, swojej byłej partnerki.

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że oficjalny profil piłkarza zaczął masowo składać lajki pod najbardziej negatywnymi komentarzami zamieszczonymi pod powyższym postem. Komentarze były głównie wymierzone w ciężarną Paulinę, dlatego fani byli zszokowani tą sytuacją, snując spekulacje, czy między parą nie doszło do kryzysu a nawet rozstania.

Portal “Pudelek” skontaktował się z piłkarzem w tej sprawie. Jakub wytłumaczył, iż w jego małżeństwie sprawy mają się dobrze, a co do komentarzy - jego intencją było… je “wyśmiewać”, a nie lajkować.

Co o tym myślicie?

Jakub i Paulina Rzeźniczak
Jakub i Paulina Rzeźniczak, fot. KAPiF
Jakub Rzeźniczak, żona, sesja ciążowa
Jakub i Paulina Rzeźniczak, fot. KAPiF
Jakub Rzeźniczak, żona, sesja ciążowa
Jakub i Paulina Rzeźniczak, fot. KAPiF
Jakub Rzeźniczak, żona, sesja ciążowa
Jakub i Paulina Rzeźniczak, fot. KAPiF