Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Pavlović o Arturze Barcisiu. Nie wierzy, że żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 22.09.2021 02:00

Pavlović o Arturze Barcisiu. Nie wierzy, że żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Iwona
Instagram.com / iwonapavlovic

Iwona Pavlović zyskała rozpoznawalność dzięki pracy w Tańcu z gwiazdami, w którym od lat jest jurorką. Przed laty była osiągającą światowe sukcesy tancerką, teraz ocenia gwiazdy w ich tanecznych zmaganiach. Ostatnio dość krytycznie na jej temat wypowiedział się w jednym z wywiadów Artur Barciś, który brał udział w jednej z poprzednich edycji show. Aktor zarzucił Iwonie, że go upokorzyła.

Iwona Pavlović jest związana z Tańcem z gwiazdami od samego początku istnienia programu. Bez wątpienia jest autorytetem w dziedzinie tańca, dlatego to właśnie jej oceny często są najbardziej surowe. Jednak to, jak określił jej sposób oceniania uczestników Barciś, nieco wykracza poza słowo surowy.

Iwona Pavlović nie wierzy, że Barciś żałuje udziału w programie

Iwona Pavlović po jednym z ostatnich odcinków Tańca z gwiazdami udzieliła wywiadu reporterowi Faktu, który opowiedział jej o tym, w jaki sposób Artur Barciś wypowiadał się na temat całego programu. Przypomnijmy, że aktor otwarcie przyznał, że żałuje swojego udziału w show. Jak stwierdził, doznał tam upokorzenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gwiazdor przywołał sytuację, gdy miał kontuzję stopy, a pani Iwona wiedząc o tym, przyznała mu po jego występie surową trójkę. Co na to Czarna Mamba?

Pavlović na początku rozmowy z dziennikarzem była wyraźnie zaskoczona i nie chciała uwierzyć w to, że Barciś mógł naprawdę udzielić takiego wywiadu. Później wyraziła się też na temat swojego sposobu oceniania gwiazd.

Iwona Pavlović: Trzeba się liczyć z oceną

Jurorka bez wahania przyznała, że we wszelkich programach rozrywkowych, w których jest rywalizacja i ocena, trzeba się liczyć z tym, że bez względu na okoliczności jurorzy przyznają noty adekwatne do poziomu danego występu. W przeciwnym razie byłoby to bardzo nie w porządku także do innych uczestników, którym zazwyczaj również nie brakuje kontuzji i drobnych dolegliwości.

- Ile par na parkiecie, tyle par mogłoby wyciągnąć L4 [...] więc jeżeli tak powiedział to byłoby nie fair - skwitowała Czarna Mamba.

Mimo wszystko pani Iwona do końca rozmowy utrzymywała, że jej zdaniem Artur Barciś nie wyraził się w ten sposób. Co o tym sądzicie?

Zobacz nagranie:

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].