Paweł Kukiz i Dariusz Gnatowski Żródło: Kadr z programu "Kuba Wojewódzki" z 2012 roku; wywiad z Dariuszem Gnatowskim z 2017 roku; screen youtube.com/tvnpl, Pasją Nakręceni

Paweł Kukiz, robiąc porządki, znalazł pamiątkę po śp. Dariuszu Gnatowskim

30 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Paweł Kukiz podzielił się z fanami odkryciem, jakiego dokonał podczas zwykłych porządków. Polityk przeglądał stare zdjęcia, być może chcąc posprzątać to i owo w ramach wiosennego, przedświątecznego zrywu. Nie spodziewał się jednak, że jednym z ujęć będzie wyjątkowa, wspólna fotografia z nieżyjącym już gwiazdorem serialu “Świat według Kiepskich”.

  • Paweł Kukiz pokazał internautom archiwalne zdjęcie z Dariuszem Gnatowskim
  • Serialowy “Boczek” zmarł parę miesięcy temu
  • Internauci, podobnie jak muzyk, nie kryli wzruszenia

Paweł Kukiz przez lata słynie to z działalności na polskiej scenie muzycznej, to z przedsięwzięć politycznych. W intensywnym czasie kariery zawodowej niewątpliwie poznał wielu znanych ludzi, z którymi niejeden pragnąłby osobiście się przywitać. Jak się okazuje, Paweł Kukiz miał szansę na spotkanie między innymi z Dariuszem Gnatowskim.

Paweł Kukiz pokazał archiwalne zdjęcie. Pozował do niego z Dariuszem Gnatowskim

Zdjęcie Pawła Kukiza w towarzystwie Dariusza Gnatowskiego ujrzało światło dzienne we wtorek 30 marca. Polityk opublikował je na oficjalnym profilu na Facebooku, któremu bacznie przygląda się grono niemal 400 tys. internautów.

Podczas porządkowania starych fotografii Paweł Kukiz zwrócił szczególną uwagę właśnie na zdjęcie ze zmarłym niedawno gwiazdorem serialu “Świat według Kiepskich”. Polityk nie poinformował internautów o tym, w którym roku wykonano fotografię - być może sam zwyczajnie tego nie pamięta. Na pierwszy rzut oka widać jednak, że w tym przypadku flesz musiał błysnąć już wiele lat temu.

Paweł Kukiz nie ukrywał przejęcia spowodowanego “wykopaniem” podobnego znaleziska ze sterty pamiątek. Wyjawił internautom, że na ten widok poczuł w gardle charakterystyczny ścisk. Nie ma w tym nic dziwnego, zważywszy na fakt, iż z Dariuszem Gnatowskim niestety nigdy nie przyjdzie już nikomu porozmawiać.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrza swojego domuAgnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrza swojego domuCzytaj dalej

- Robię porządek w starych fotach... I aż mnie w gardle ścisnęło… Ech… - podpisał zdjęcie Paweł Kukiz.

Przypomnijmy, że wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego dotarła do mediów w październiku 2020 roku. Aktor znany przede wszystkim z roli serialowego “Boczka” z jednego z najpopularniejszych polskich sitcomów “Świat według Kiepskich” odszedł we wtorek 20 października, dożywając wieku 59-lat.

O kłopotach ze zdrowiem Dariusza Gnatowskiego informowano wiele lat wcześniej - aktor cierpiał na cukrzycę typu II, zmagał się także z zagrażającą zdrowiu otyłością. W październiku ubiegłego roku gwiazdor sitcomu “Świat według Kiepskich” trafił do jednego z krakowskich szpitali z powodu zapalenia płuc. Pośmiertnie wykonane badania potwierdziły, iż Dariusz Gnatowski był zakażony nowym koronawirusem SARS-CoV-2.

Wobec tego zdjęcia internauci nie pozostali obojętni

Choć z oczywistych przyczyn w dyskusjach pod publikacjami na facebookowym profilu Pawła Kukiza prawdopodobnie już nigdy nie uda obejść się bez politycznych nawiązań, komentarze niektórych internautów pod wpisem udowadniają, że wspólne zdjęcie muzyka z Dariuszem Gnatowskim nie tylko jego ścisnęło za gardło. Fani “Świata według Kiepskich”, dla których informacja o śmierci aktora była niekiedy niemałym wstrząsem, pamiętają o swym ekranowym ulubieńcu i wciąż czują żal z powodu jego nagłego odejścia.

- Nie umiera ten, kto w pamięci żywych - przypomina jedna z internautek.

- Szkoda, że tak szybko odszedł- dodaje inna osoba, uzupełniając komentarz o kilka “zapłakanych” emotikon.

Robię porządek w starych fotach... I aż mnie w gardle scisnęło... Ech... ????

Opublikowany przez Paweł Kukiz Wtorek, 30 marca 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Polsat News

Następny artykuł