Swiatgwiazd.pl
Piotr Rubik pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa

fot. facebook.com/PiotrRubikMusic

Piotr Rubik pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W mediach społecznościowych bardzo często mamy do czynienia z sytuacjami, gdy popularne osoby raczą fanów swoimi zdjęciami z przeszłości, a nawet wczesnego dzieciństwa. Na taki ruch decydowały się już takie postacie jak: Magda Gessler, Marcin Prokop, czy Martyna Wojciechowska. Tymczasem ukazał nam się pewien uśmiechnięty na czarno-białej fotografii chłopiec, którego nie każdy był w stanie rozpoznać na pierwszy rzut oka. Powiedzielibyście, że to Piotr Rubik?

  • Piotr Rubik opublikował zdjęcie z dzieciństwa

  • Dyrygent opowiedział o swoich upodobaniach z młodych lat

Zdjęcia celebrytów z dzieciństwa zazwyczaj robią wiele szumu w mediach społecznościowych i wywołują uśmiech na twarzy niejednego fana. Tak było również w przypadku Piotra Rubika, który zaprezentował się swoim fanom, jako bardzo małe dziecko.

Piotr Rubik pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Fani Piotra Rubika mieli nie lada uciechę, kiedy ich idol kilka dni temu zamieścił na Facebooku czarno-białą fotografię z dzieciństwa. Malutki dyrygent siedzi na sofie ubrany w koszulkę w paski, szeroko się uśmiechając.

Mimo że opublikowane zdjęcie jest czarno-białe można dostrzec, że muzyk, jako dziecko miał gęste i ciemne włosy. Przy okazji przyznał, czym najbardziej lubił się bawić w czasach dzieciństwa. Mimo tego, że w tamtych czasach wcale nie było łatwo, to umiał znaleźć sobie zajęcie.

- Za moich czasów rozrywka była dość ograniczona. Bardzo lubiłem sklejać modele, było też coś takiego jak radio - klocki albo młody chemik. Wszystko zmieniło się na początku lat osiemdziesiątych, gdy pojawiło się ZX Spectrum i stałem się fanem gier wideo. Radość z zabawek pozostała mi do dziś - napisał Piotr Rubik na swoim Facebooku.

To całkiem nowa sytuacja w mediach społecznościowych dyrygenta. Zazwyczaj możemy tam spotkać zdjęcia z jego rodziną, lub jego samego w trakcie wykonywania czynności zawodowych. Przydało się odstępstwo od normy, które wyszło na zdecydowany plus.

Reakcje fanów na zdjęcie Piotra Rubika

Facebook Piotra Rubika śledzi ponad 412 tys. osób. Nic dziwnego zatem, że jego publikacje są bardzo chętnie komentowane i udostępniane. Artysta zadaje mnóstwo pytań i daje ludziom powody do udzielania wypowiedzi.

W przypadku zdjęcia z dzieciństwa nie było inaczej. Zaraz po tym, jak wypowiedział się na temat swoich ulubionych zajęć z dzieciństwa, zapytał fanów, czym oni lubili najbardziej się bawić.

Odpowiedzi były najrozmaitsze, jednak mnóstwo osób zaznaczyło, że ich najlepszym zajęciem były zabawy podwórkowe. W dzisiejszych czasach jest ich zdecydowanie mniej. Nie zabrakło również komentarzy pochlebnych.

Ludzie byli podekscytowani możliwością ujrzenia Piotra Rubika, jako dziecka. Rozpoznalibyście słynnego dziś dyrygenta na pierwszy rzut oka?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >