Swiatgwiazd.pl
Piotr_Zyla

instagram.com/piotr_zyla_official

Piotr Żyła śpiewa "Show must go on", a fani płaczą ze śmiechu. "Freddy się w trumnie przewraca"

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Piotr Żyła to sportowiec, który słynie także ze swojego dystansu i poczucia humoru. Ostatnio na Instagramie podzielił się zabawnym nagraniem, w którym wykonuje znany przebój Queen.

  • Piotr Żyła słynie ze swojego oryginalnego poczucia humoru.

  • Niedawno w internecie opublikował swoje próby wokalne.

  • Fani są zachwyceni.

Piotr Żyła jest znany większości Polaków jako odnoszący sukcesy skoczek narciarski, jednak w sieci zyskał popularność dzięki specyficznemu poczuciu humoru. Pod najnowszym wideo sportowca fani nie kryją zachwytu.

Piotr Żyła śpiewa ,,Show must go on"

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Skoczek narciarski od lat regularnie reprezentuje nasz kraj w zimowym sporcie. Ma na swoim koncie dużo sukcesów - zdobył aż sześć medali mistrzostw świata.

Do showbiznesu skoczek podchodzi ostrożnie - był na językach parę lat temu w związku z jego głośnym rozstaniem z Justyną Żyłą, która na rozwodzie zdecydowanie zyskała popularność (więcej tutaj). Piotr Żyła jednak teraz jest w szczęśliwym związku z Marceliną Ziętek.

Sportowiec zyskał popularność w Internecie głównie dzięki swoim wypowiedziom w wywiadach, gdzie często lubi żartować. Jego dystans i specyficzne poczucie humoru przypadły do gustu internautom, najzabawniejsze wypowiedzi cieszą się ogromną popularnością w formie memów czy przeróbek.

Piotra Żyłę na Instagramie obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Skoczek dzieli się tam nie tylko zdjęciami z wyjazdów na mistrzostwa, ale czasami w luźniejszym stylu pokazuje fanom fragmenty swojego życia. Ostatnio podzielił się swoimi umiejętnościami wokalnymi i wykonał utwór ,,Show must go on" zespołu Queen.

Krzysztof_Ibisz

Krzysztof Ibisz zażartował z ukochanej. Potem szybko usunął wpis

CZYTAJ DALEJ

Pozytywne reakcje pod postem Piotra Żyły

Sportowiec nie ukrywa, że nagranie jest w komicznym tonie. W opisie z dystansem odniósł się do swoich umiejętności wokalnych.

- Z repertuaru Królowej - pieter karaoke. Kto ma wyłączony głos w telefonie to i bardzo dobrze niech ma🤪🤣 - możemy przeczytać pod nagraniem.

Fani specyficznego humoru Piotra Żyły są zachwyceni nagraniem. Mimo słabej jakości muzycznej nagrania, pod wpisem znajdziemy mnóstwo pozytywnych komentarzy.

- Na Eurowizję w następnym roku 😜 - komentuje internauta.

- Wykon cudoo 😂😂🔥 Fajnie mieć taki dystans do siebie i się przy tym super bawić 😂😎😎 - zachwyca się fanka.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >