Swiatgwiazd.pl
Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Fot. MIREK NOWORYTA/East News

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

12 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Sara Müldner stała się rozpoznawalna dzięki roli w serialu "Na dobre i na złe", jednak potem nagle zniknęła z ekranów i słuch o niej zaginął. Trudno uwierzyć w to, że aktorka niedawno obchodziła 32. urodziny. Mimo to, cały czas wygląda jak nastolatka.

"Na dobre i na złe" to nie jedyna, aczkolwiek najbardziej znacząca rola dla Sary Müldner. To dzięki niej zyskała popularność. Jak aktorka wygląda dzisiaj?

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Sara Müldner grała w "Na dobre i na złe" adoptowaną córkę Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) Burskich. Widzowie poznali ją jako małą dziewczynkę, która zdecydowanie skradła im serca. Teraz jednak aktorka ma już 32 lata i... wciąż wygląda bardzo młodo.

Aktorka miesiąc temu obchodziła urodziny. Co się jednak działo z nią przez te wszystkie lata, kiedy nie mogliśmy oglądać jej na ekranie?

Sara Müldner - dlaczego zniknęła z ekranu?

Sara Müldner na ekranie zadebiutowała w wieku 6 lat. To jednak "Na dobre i na złe" przyniosło jej sławę. Po 8 latach grania w serialu aktorka zrezygnowała z aktorstwa, ale to nie wszystko. Zdecydowała się na wyprowadzkę z Polski i zamieszkanie w Paryżu.

pjimage (10)

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

CZYTAJ DALEJ

W stolicy Francji Sara Müldner uczęszczała do szkoły aktorskiej i ukończyła studia filozoficzne. Potem wróciła do Polski, ale mimo tego nie słychać o niej ani w świecie show biznesu, ani w mediach społecznościowych.

Jak podaje portal NaTemat, aktorka ma problem z odnajdywaniem się w dzisiejszym świecie show biznesu. To jest zdecydowaną przeszkodą w powrocie do aktorstwa.

- Wiem, że powinnam być bardziej przebojowa, że w tej branży po prostu trzeba nieustannie o sobie przypominać. Jednak dla mnie takie zachowania są po prostu niezręczne, nie lubię się narzucać. Fajnie byłoby, gdyby ktoś zaproponował mi dobrą rolę, bo przecież mam doświadczenie i spory dorobek aktorski. Wiem, że to myślenie idealistyczne, może trochę naiwne - wyznała Sara Müldner.

Jak teraz wygląda aktorka? Niedawno do sieci trafiły jej najnowsze zdjęcia. Jak widać, niewiele sie zmieniła:

na dobre i na złe

na dobre i na złe

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Maryla Rodowicz czeka na rozprawę. "Mam nadzieję, że oszczędzimy sobie więcej niepotrzebnych stresów"

  • Słowa Jacka Kurskiego po koncercie TVP nie spodobały się internautom

  • Tatiana Okupnik pokazała, jak podczas choroby zmieniło się jej ciało

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >