Swiatgwiazd.pl
Anna Mucha

Fot. instagram.com/taannamucha

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

12 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Anna Mucha znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Dzięki nim zdecydowanie nie daje fanom o sobie zapomnieć. Tym razem podzieliła się na Instagramie osobistym dramatem. Co przydarzyło się aktorce?

Anna Mucha zamieściła dziś Instastory, którego obserwujący z pewnością się nie spodziewali. Zrozpaczona gwiazda opowiada w nim o przygodzie z... dezodorantem.

Anna Mucha czuje się oszukana

Anna Mucha i tym razem nie zawiodła tych, którzy chcą być na bieżąco z życiem gwiazdy. Najpierw pojawiło się nagranie relacjonujące noc w wygodnej pościeli, a następnie opisujący "dramatyczny" poranek.

Sobotnim popołudniem Anna Mucha postanowiła podzielić się dramatem, który dotyczył... dezodorantu. Poinformowała, że przez producenta kosmetyku poczuła się oszukana i nie mogła spać całą noc! Wszystko przez białe plamy, które pozostawia po sobie dosłownie każdy dezodorant, jakiego użyje.

- Ja chciałam powiedzieć od rana, że ja się czuję oszukana. Tak, bo jakbym nie założyła bluzki czy koszuli, to i tak zawsze są te białe ślady po dezodorantach. Nieważne, że oni piszą na opakowaniach, że nie ma białych śladów, że wszystko black itd, g..no prawda. Nieprawda - powiedziała Anna Mucha na Instastories.

pjimage (11)

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

CZYTAJ DALEJ

Co więcej, aktorka poprosiła fanów o pomoc. Chodziło o wskazanie produktu, który nie będzie zostawiał białych śladów na jej ubraniach:

- Pokażcie mi jeden dezodorant: jeden porządny, fajny dezodorant, który nie zostawia białych śladów na ubraniu. Pokażcie mi. Ja chce zobaczyć. Albo pokażcie mi jak należy zakładać bluzki, koszule, body tak, żeby nie mieć tego wszędzie.

No cóż, nawet jeśli Anna Mucha chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, trzeba przyznać, że poruszyła problem, z którym musi mierzyć się wiele osób. Czy otrzyma pomoc od fanów? Zobaczymy.

Anna Mucha zaskakuje fanów

Anna Mucha już nie raz zaskoczyła fanów na Instagramie. Na co dzień aktorka zajmuje się nie tylko pracą na planie i w teatrze, ale też wychowywaniem dzieci - Stefanii i Teodora. W mediach społecznościowych stara się jednak jak najlepiej strzec ich prywatności.

Jesteście fanami Anny Muchy?Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl


Tagi:

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >