Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk

TRICOLORS/East News

Podczas podróży po USA Krzysztof Krawczyk został aresztowany. Muzyk z uśmiechem opowiadał o tym incydencie

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk przez lata wiódł intensywne, pełne niespodzianek życie zawodowe. O czym wielu fanów twórczości artysty nie ma zielonego pojęcia, muzyk miał za sobą nawet spotkanie z policją. Aresztowali go policjanci ze Stan&oacute

  • Niewielu fanów Krzysztofa Krawczyka wie, że piosenkarz został kiedyś aresztowany

  • Po drodze zorientował się, że ma przy sobie narkotyki

  • Wspomnieniami z udziałem zmarłego artysty dzieliły się także między innymi Edyta Górniak i Joanna Kurowska

Krzysztof Krawczyk odszedł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia. Wczoraj odbył się pogrzeb artysty, jego ciało spoczęło na cmentarzu w Grotnikach. Wiele znanych osobistości polskiego show-biznesu wspominało zmarłego artystę na łamach mediów społecznościowych. Wśród nich znalazła się także Joanna Kurowska czy Edyta Górniak. Krzysztof Krawczyk chętnie dzielił się niektórymi anegdotami z życia prywatnego także osobiście, o czym mieli okazję przekonać się przed laty widzowie programu “Wojtek Jagielski na żywo”.

Wielu fanów Krzysztofa Krawczyka nie miało pojęcia. Muzyk został aresztowany przez policję

Historię z dawnych lat Krzysztof Krawczyk postanowił “wyciągnąć” przy okazji występu w programie “Wojtek Jagielski na żywo” w 2014 roku. Piosenkarz pojawił się tam w towarzystwie ukochanej żony Ewy Krawczyk.

 Spotkanie było okazją do sięgnięcia pamięcią lata wstecz, gdy Krzysztof Krawczyk pomieszkiwał w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz zwrócił na siebie uwagę policjantów, gdy postanowił akurat wyjść na zewnątrz z piwem w ręku. Miał przerwę między występami.

Spożywanie alkoholu w miejscu publicznym wyraźnie nie spodobało się przejeżdżającemu obok patrolowi policji. Krzysztof Krawczyk wpadł na pomysł, który okazał się dla niego przepustką do aresztu. Muzyk próbował przekupić funkcjonariuszy banknotem o nominale 50 dolarów.

Reakcją policjantów na taką propozycję było “zgarnięcie” Krzysztofa Krawczyka do radiowozu. To w drodze do aresztu wokalista nagle zorientował się, że ma w kieszeni coś niezwykle problematycznego. Krzysztof Krawczyk miał przy sobie narkotyk, który na przechowanie miał dać mu kolega.

- Nagle przypominam sobie, że mam w kieszeni jointa i po prostu nie wiem co zrobić. Więc to jem. Zjadłem to. Zjadłem całego, to jest dużo, ale nie wiedziałem, że to tak kręci - relacjonował w wywiadzie Krzysztof Krawczyk.

Znani wspominają zmarłego artystę

Wieść o śmierci Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła światem polskiego show-biznesu na początku kwietnia 2021 roku. W Poniedziałek Wielkanocny, podobnie jak w dniu pogrzebu artysty, jaki odbył się w sobotę 10 kwietnia, w sieci pojawiły się liczne słowa pożegnania i wspomnienia z udziałem legendarnego muzyka. Na podobną formę upamiętnienia Krzysztofa Krawczyka zdecydowały się między innymi piosenkarka Edyta Górniak oraz aktorka Joanna Kurowska.

Edyta Górniak sięgnęła pamięcią do czasów, gdy wystąpiła z Krzysztofem Krawczykiem w scenicznym duecie. Koncert miał miejsce w Sopocie w 2008 roku. Widownia uczestniczyła w Festiwalu TOPtrendy - na oczach zgromadzonych szczęśliwa z powodu spotkania z muzykiem wokalistka uklęknęła przed nim z wyrazami wdzięczności i zachwytu na ustach.

- Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu. A Ty - Wielka Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, poczułeś się zawstydzony. I zdziwiony.. :)) - wspomina Edyta Górniak.

Joanna Kurowska nawiązała natomiast do czasów, gdy Krzysztof Krawczyk pojawił się na planie sitcomu “Świat według Kiepskich”. Na potrzeby produkcji wokalista miał zagrać samego siebie - zrobił tego dnia bardzo miłą niespodziankę całej ekipie i zawitał na plan zdjęciowy z szampanem w ręku. Dzień nagrań wypadał bowiem w Sylwestra.

- Kiedyś nagrywaliśmy w Kiepskich Sylwestra, gdzie Krawczyk grał Krawczyka. Przyszedł do naszej skromnej garderoby i przyniósł nam szampana, którego wartość przekraczała moją dniówkę - relacjonuje Joanna Kurowska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Przykre, co przeżywa Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

  • Niedawno w rodzinie Andrzeja Kosmali wydarzyła się tragedia, cierpiał sam Krzysztof Krawczyk

  • Piotr Gąsowski szydzi z Kammela i Kurskiego. Jest wideo

Źródło: Plejada, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >