Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polska modelka zaręczona z ponad 35 lat starszym milionerem. Kim jest Caroline Derpienski?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.04.2023 17:22

Polska modelka zaręczona z ponad 35 lat starszym milionerem. Kim jest Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski
fot. KAPIF

Caroline Derpienski wywołała ostatnio prawdziwą burzę w mediach. 22-letnia influencerka twierdzi, że jest jedną z najbardziej wpływowych osób za oceanem, a teraz postanowiła wbić szpilkę samej Joannie Krupie. Kim naprawdę jest modelka?

Otwarcie mówi o tym, że nie ma talentu i utrzymuje się jedynie ze swojej urody. Internauci są zaskoczeni jej bezpośredniością i niecodziennymi wypowiedziami, a przede wszystkim nagłym pojawieniem się w Polsce. Kim jest aspirująca gwiazda?

Kim jest Caroline Derpienski?

22-latka z Białegostoku niespodziewanie pojawiła się w polskich mediach i od razu wywołała w nich spore zamieszanie. Jak sama podkreśla, jest najpopularniejszą Polką w Stanach Zjednoczonych, a dowodem na to ma być jej konto na Instagramie, które obserwuje ponad 6 milionów użytkowników.

I choć większość internautów jest przekonanych, że są to kupieni followersi, Caroline Derpienski wciąż twierdzi, że jej sława za oceanem dorównuje światowej klasy modelkom. W jednym z ostatnich wywiadów porównała się nawet do Joanny Krupy i wbiła niemałą szpilę jurorce “Top Model”.

Jan A.P. Kaczmarek trafił do szpitala, jego stan jest ciężki. "Z tej choroby się nie wychodzi"

Caroline Derpienski wbiła szpilę Joannie Krupie

W swoim ostatnim wywiadzie 22-latka wspomniała o tym, że miała już okazję spotkać się z Joanną Krupą, gdy ta przyleciała na wybory Miss North America w Miami. Caroline Derpienski nie ukrywa jednak, że nie uważa jurorki “Top Model” za gwiazdę i doskonale zdaje sobie sprawę, że jej nazwisko jest bardziej rozpoznawalne za oceanem.

–Ona była w jury, a ja byłam jako VIP guest w pierwszym rzędzie. Zamieniłam z nią kilka słów, ale wiecie kochani... Szczerze mówiąc w jej przypadku i innych Polek za granicą - zwłaszcza na Florydzie czy Nowym Jorku - kiedy przekraczają próg Polski, są już anonimowe. Ich sława jest głównie na rynku polskim. A ja swoją karierę zbudowałam najpierw za oceanem. Dzięki temu gdziekolwiek nie jestem na świecie, mam tę popularność od razu – powiedziała modelka podczas rozmowy z Plotkiem.

Wypowiedź gwiazdy mocno zszokowała internautów, którzy nigdy nie widzieli żadnej wzmianki na temat 22-latki w żadnych magazynach branżowych czy mediach poświęconych modzie. W przeciwieństwie do niej Joanna Krupa kilkukrotnie pojawiała się w wielu amerykańskich serwisach.

Caroline Derpienski szokuje internautów swoim zachowaniem

Wypowiedź modelki na temat Joanny Krupy wcale nie jest jedyną wzmianką, która zaskakuje internautów. Caroline Derpienski otwarcie przyznaje, że jest najlepszym dowodem na to, że nie trzeba mieć talentu, aby osiągnąć sukces lub podkreśla, że nie wychodzi z domu w stylizacji wartej mniej niż 100 tysięcy dolarów.

Polacy nie kryją również zaskoczenia na wieść o relacji 22-latki ze starszym o 35 lat mężczyzną, który według jej opowiadań jest miliarderem. Niedawno para miała zaręczyć się na Karaibach. I choć w social mediach gwiazdy trudno znaleźć wspólne zdjęcia z ukochanym, ta chętnie o nim opowiada. 

Wyznała nawet, że jakiś czas temu toczyła walkę o mężczyznę… z własną matką. Od tej pory modelka nie utrzymuje kontaktu z kobietą i otwarcie nazywa ją toksyczną osobą.

– Niestety, moja mama jest strasznie zazdrosna o mojego partnera. Na ostatnim wywiadzie wspominałam, że chciała mi go ukraść, dosłownie. Dlatego moja relacja z nią jest totalnie zamknięta. Jest bardzo toksyczną osobą – wyznała Caroline Derpienski w rozmowie z portalem Party.

Zobacz zdjęcia:

Caroline Derpienski 3.jpg
fot. KAPIF
Caroline Derpienski 2.jpg
fot. KAPIF
Caroline Derpienski 1.jpg
fot. KAPIF

Źródło: fakt.pl, plotek.pl

Tagi: Joanna Krupa