Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Powiększyła kilkuletniej córce usta. W sieci już nie burza, a tsunami
Karolina Kurek
Karolina Kurek 22.05.2024 16:15

Powiększyła kilkuletniej córce usta. W sieci już nie burza, a tsunami

Dzieci gwiazd
fot. Instagram

Retuszowanie i przerabianie zdjęć, to coraz częstszy zabieg stosowany przez celebrytów. Mariam Shu poszła jednak o krok dalej i zafundowała kilkuletniej córeczce zabieg powiększenia ust. Internauci są oburzeni. 

Mania filtrów na zdjęciach

W erze mediów społecznościowych popularnym rozwiązaniem jest używanie wszelkiego rodzaju filtrów, nakładek i innych dodatków do fotografii. Możliwości jest ogrom i z pewnością jest to ciekawe i wygodne urozmaicenie. W ostatnim czasie można jednak zauważyć, że coraz większy problem jest z nadużywaniem dodatkowych funkcji. 

Zdjęcia w mediach społecznościowych są tak mocno przerobione, że ciężko rozpoznać osobę, która jest na fotografii. Retuszowanie stało się swego rodzaju uzależnieniem, gdyż wiele osób korzysta z tego w nadmiernej ilości. Niektórzy decydują się także na zmodyfikowanie fotografii, uwieczniającej ich dzieci. Takie zabiegi stosuje coraz więcej celebrytów. 

Wstrząsające opisy nadużyć Lisa wobec koleżanek z pracy. Dziennikarz komentuje Danilczuk w pierwszym takim wywiadzie. W końcu opowiedział o relacji z Maffashion

Celebrytka powiększyła usta córce

Mariam Shu to modelka i influencerka, która pochodzi z Gruzji. Znana jest jednak głównie jako celebrytka i miejscowa “królowa życia”. W mediach społecznościowych dodaje zdjęcia nie tylko swoje, ale i córek. Jednakże te fotografie wywołują kontrowersje, gdyż kobieta często je retuszuje i przerabia. Jednak niedawno zdecydowała się na śmielszy krok. 

Mariam nie ukrywa swojego upodobania do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej i często odwiedza różne gabinety. W ostatnim czasie zdecydowała się zabrać na wizytę również swoją kilkuletnią córkę. Celebrytka dodała nagranie na Instagramie, które przedstawia dziewczynkę poddawaną zabiegowi powiększania ust. 

Dzisiaj nasza mała klientka zrobiła sobie wypełnianie ust. Księżniczka jest bardzo zadowolona i szczęśliwa - napisała Shu. 

Post wywołał burzę wśród internautów. 

Internauci grzmią w komentarzach

Internauci nie dowierzali w to, co zobaczyli. Nie jest wiadome, czy sytuacja została zaaranżowana jako żart ze strony Mariam, czy celebrytka faktycznie zdecydowała się na ten kontrowersyjny krok i zafundowała córce zabieg powiększania ust. Materiał wideo wywołał ogromne emocje wśród użytkowników internetowych, którzy nie kryli oburzenia nieodpowiedzialnym zachowaniem Shu.

  • Czy to żart?! Jeśli tak, to nieśmieszny.
  • Fundowanie takiej małej dziewczynce zabiegu na usta....koszmar.
  • Przestaję obserwować twój profil... Czy ktoś w ogóle pomyślał o zdrowiu dziecka.
  • Nie wierze w to, co widzę. 
  • Co to ma być?
  • Nie żartuj nawet z takich rzeczy, to wcale nie jest śmieszne. To piękne dziecko będzie dorastało, myśląc, że potrzebuje zabiegów medycyny estetycznej, aby wyglądać pięknie. Już teraz jest absolutnie cudowna i nie powinnaś pozwolić jej myśleć, że potrzebuje czegoś więcej, aby wyglądać pięknie - pisali internauci. 

Co Wy na to?

Córka Mariam Shu, fot. Instagram
Córka Mariam Shu, fot. Instagram
Mariam Shu, fot. Instagram
Mariam Shu, fot. Instagram