Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Danilczuk w pierwszym takim wywiadzie. W końcu opowiedział o relacji z Maffashion
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.05.2024 11:51

Danilczuk w pierwszym takim wywiadzie. W końcu opowiedział o relacji z Maffashion

Michał Danilczuk o relacji z Maffashion
fot. KAPiF

W czasie tegorocznej edycji “Tańca z Gwiazdami” huczało wiele plotek o domniemanym romansie Maffashion i Michała Danilczuka. Teraz tancerz przerwał milczenie i opowiedział o ich relacji. 

Finał "Tańca z Gwiazdami 2024"

Ostatnia edycja programu "Taniec z Gwiazdami" wywołała wiele emocji oraz kontrowersji. Niektórzy sugerowali nawet, że wynik finału był ustawiony. Anita Sokołowska i Jacek Jeschke ostatecznie wygrali, co było zaskoczeniem dla wielu, zwłaszcza że pokonali dwie znacznie młodsze uczestniczki. Internauci spekulowali, że zarówno Roksana Węgiel, jak i Maffashion (Julia Kuczyńska) mieli duże szanse na zwycięstwo ze względu na swoją popularność w sieci. Jednakże to Sokołowska zdobyła Kryształową Kulę.  

Interesujących wątków związanych z “TzG” jest jednak znacznie więcej. W mediach często pojawiają się historie o zbliżeniach zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych między gwiazdami, a ich tanecznymi partnerami. Przykłady takich relacji to nie tylko przyjaźnie, ale także podejrzenia o romans. Przeszłość programu zna takie kontrowersje, jak plotki o związku Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka, które jednak nie zostały potwierdzone. Natomiast związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela poza programem zakończył się małżeństwem, ale później również głośnym rozstaniem.

Tak samo o romans zaczęto podejrzewać Julię Kuczyńską i Michała Danilczuka. Więcej na ten temat poniżej.

Jurorzy zachwycenia po występie Jacka Jelonka i partnera. Jednopłciowa para bez konkurencji W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej

Maffashion o relacji z Danilczukiem

Maffashion została już wielokrotnie pytana o swoją relację z tanecznym partnerem w programie "Tańca z Gwiazdami". Podejrzewało się, że między nią a Michałem Danilczukiem istnieje dużo więcej niż tylko partnerska relacja taneczna. Ich wzajemna czułość jest widoczna gołym okiem, a sam Danilczuk często sprawia, że Maffashion reaguje emocjonalnie, dostarczając jej wielu komplementów, które niejednokrotnie doprowadzały ją do łez na antenie.  

Maffashion zdradziła pewne szczegóły dotyczące ich relacji oraz wspólnych planów, co tylko pogłębiło spekulacje na temat natury ich związku.


Taniec zbliża, oczywiście, że tak. Na pewno będziemy się widywać po zakończeniu tej edycji. Mam nadzieję, że to będzie przyjaźń na lata - mówiła z uśmiechem.

W dalszej części wywiadu Maffashion ujawniła, że planują się wspólnie udać w podróż. To kolejny element, który podsyca spekulacje na temat charakteru ich relacji poza parkietem tanecznym. 

W każdej edycji są wyszukiwane romanse, ale to jest program rozrywkowy. My się wzajemnie wspieramy i dbamy o siebie w programie i przede wszystkim się bardzo lubimy, wspieramy i mamy dobre porozumienie. [...] Jedziemy razem na Open'er, Michael pojedzie pierwszy raz. Planujemy więc z moimi przyjaciółmi dobrze się nim zaopiekować. Na rollercoaster też się wybierzemy. Energylandia będzie grana - powiedzieli dla ShowNews.

Teraz na ten temat wypowiedział się z kolei Michał Danilczuk. 

Michał Danilczuk o kontakcie z Maffashion

Właśnie na kanale Portalu Parentingowego pojawił się nowy wywiad z serii “Mali dorośli”. Tym razem gościem Antka i Janka był tancerz Michał Danilczuk. Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o jego dalszy kontakt z Maffashion po udziale w “Tańcu z Gwiazdami”.

Czy przyjaźnisz się z Maffashion lub utrzymujesz z nią kontakt? – zapytali.

Michał Danilczuk z uśmiechem na ustach odpowiedział na to pytanie.

Oczywiście, że tak. My z Julką naprawdę polubiliśmy się i utrzymujemy kontakt do dzisiaj. I to tak – powiedział tajemniczo. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy? Cały wywiad z tancerzem do obejrzenia poniżej.

Maffashion i Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Maffashion i Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Maffashion i Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Maffashion i Michał Danilczuk, fot. KAPiF