Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.05.2024 12:23

W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk
fot. KAPiF

Pod nowym nagraniem, które w mediach społecznościowych dodała Oliwia Bieniuk pojawił się komentarz z podejrzeniem, że córka Anny Przybylskiej jest w ciąży. Jest odpowiedź. 

Oliwia Bieniuk w mediach

Oliwia Bieniuk zaistniała w mediach kilka lat temu. Jest córką byłego piłkarza Jarosława Bieniuka i nieodżałowanej aktorki, Anny Przybylskiej. W młodym wieku zdobyła spore grono obserwujących na Instagramie. Oliwia wystąpiła nawet w “Tańcu z gwiazdami”. 

Dziewczyna postanowiła pójść w ślady sławnej mamy i wybrała studia aktorskie. Zdecydowała się na naukę w prywatnej szkole filmowej prowadzonej przez aktora, Bogusława Lindę w Warszawie. W ostatnim czasie Bieniuk coraz rzadziej pokazuje się na imprezach w show-biznesie. Okazuje się, że początkująca aktorka jest zakochana oraz skupia się na nauce 

Córka Przybylskiej gorzko o poprzednim partnerze. Kulisy związku Córka Ani Przybylskiej dostała wiadomość dotyczącą matki. Jak można coś takiego napisać?!

Córka Anny Przybylskiej o partnerze

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest w szczęśliwym związku, jednak w sieci trudno znaleźć jej wspólne zdjęcia z ukochanym. Oliwia Bieniuk chroni swoją prywatność przed opinią publiczną. Nie ukrywa jednak swojej radości i faktu, że jest zakochana po uszy. W jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat swojego poprzedniego związku i podkreśliła, że błędem było mówić o nim w mediach.

Ja nie chcę gadać o moich prywatnych relacjach. Ucięłam ten temat, dlatego że już kiedyś zrobiłam tak z poprzednim moim chłopakiem i jakoś to źle zostało odebrane przez niego, jak i też przez ludzi - powiedziała w rozmowie z portalem “Pomponik”. 

Dlatego postanowiła, że nie będzie zabierać publicznie głosu na temat relacji z partnerem. Jej ostatni post sprawił jednak, że fani ruszyli z komentarzami. W sieci zawrzało.

Oliwia Bieniuk jest w ciąży?

Oliwia Bieniuk niedawno dodała nowy filmik w mediach społecznościowych. W nagraniu córka Anny Przybylskiej przedstawiła sytuację, w której mówi partnerowi, ze źle się czuje. W tej sytuacji on jedyne co mówi to “napij się wody”. 

Tak właśnie zrobiła Oliwia, a po chwilę pojawiła się w materiale całkowicie odmieniona, zadowolona i z energią. Wideo miało wydźwięk humorystyczny z cyklu “Złote rady”, jednak jedna z internautek drążyła temat złego samopoczucia i zapytała Bieniuk, czy jest w ciąży. Tak brzmiała odpowiedź córki Przybylskiej:

Tak, z Tobą - odpowiedziała z przekąsem.

Oliwia do tej odpowiedzi dodała emotikony, wyrażające zaskoczenie. Chyba w ten sposób ucięła wszelkie spekulacje. Co Wy na to?

Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF
Oliwia Bieniuk, fot. KAPiF