Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Rutkowski odpadł z "Tańca z gwiazdami". Mimo to zamierza wrócić na parkiet, wszystko wyjaśnił
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.09.2022 13:05

Krzysztof Rutkowski odpadł z "Tańca z gwiazdami". Mimo to zamierza wrócić na parkiet, wszystko wyjaśnił

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat/https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/

Po drugim odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" swoją przygodę zakończył Krzysztof Rutkowski. Detektyw wraz z partnerką opowiedzieli o uczuciach towarzyszących im po werdykcie. Uczestnik nie zamierza porzucać tanecznej ścieżki.

Kolejna edycja programu Polsatu rozpoczęła się wielkimi emocjami związanymi z uczestnikami. Na parkiecie pojawiła się para jednopłciowa, Karolina Pisarek wystąpiła pomimo kłopotów zdrowotnych, a do tego Krzysztof Rutkowski po raz kolejny otrzymał niskie noty od jurorów. Tym razem detektyw wraz z partnerką musiał pożegnać się z programem.

Krzysztof Rutkowski o swojej tanecznej przyszłości

Para już w drugim odcinku usłyszała dołujący werdykt, który za sprawą głosów widzów i punktacji jurorów wyeliminował ich z dalszej rywalizacji. Sylwia Madeńska, która przez miesiąc przygotowywała detektywa, nie ukrywa, że miała nadzieję na dłuższą przygodę z "Tańcem z Gwiazdami".

Jest nam przykro. Byliśmy na dole tabeli i w pierwszym, i w drugim odcinku, a uważam, że Krzysztof zrobił duży postęp, że jeszcze nie pokazał w 100% swoich możliwości, ale byliśmy na to gotowi. [...] Przyjmujemy to z pokorą — mówiła po programie.

Krzysztof Rutkowski podczas rozmowy zdradził, że udział w programie otworzył przed nim zupełnie inny świat. Gwiazdor chce kontynuować taneczną edukację, by poprawić umiejętności i jeszcze niejednokrotnie zachwycić na parkiecie.

Dla mnie jest to poświęcenie czasu. To towarzystwo i atmosfera były absolutnie super i muszę powiedzieć, że nauczyłem się inaczej żyć. To jest bardzo ważne. [...] Czas pomyśleć również o tym, co zaproponowała Sylwia. A zaproponowała taniec. I myślę, że taniec będzie dalej przeze mnie kontynuowanypodkreślał.

Droga Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Udział detektywa w tanecznym programie od początku cieszył się dużym zainteresowaniem wśród widzów Polsatu. Na liście uczestników znalazły się znane nazwiska, a produkcja zapowiadała wielkie emocje.

Pierwszy odcinek okazał się pechowy dla Krzysztofa Rutkowskiego pod względem oceny jurorów. Najmniej punktów, bo jedynie jeden, otrzymał od Iwony Pavlović. Detektyw, dzięki głosom widzów, miał tydzień na podszkolenie swoich umiejętności.

W czasie kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami" zaprezentował się z partnerką w iście gangsterskim stylu, niestety nie przekonało to jurorów. Tym razem otrzymał 15 punktów, które uplasowały go na ostatnim miejscu. Decyzją widzów musiał opuścić taneczny parkiet.

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat
Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska
Kadr z programu Taniec z Gwiazdami, prod. Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę William nie chciał spotkać się z bratem? Książę Harry na marginesie

  2. Agnieszka Chylińska miała kolizję. Managerka wydała oświadczenie

  3. Jak zrobić pumpkin spice latte w domu? Tiktokerka podzieliła się przepisem na kawę jak ze Starbucksa

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Jastrzabpost.pl