Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zborowska prezentuje brzuch tydzień po porodzie. Zrobiła z nim coś nietypowego
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 22.05.2024 10:54

Zborowska prezentuje brzuch tydzień po porodzie. Zrobiła z nim coś nietypowego

Zofia Zborowska
fot. KAPiF

Zofia Zborowska ostatnio pochwaliła się narodzinami drugiej córki. Teraz po tygodniu od porodu postanowiła pokazać swój brzuch. Widok może zaskoczyć.

Zofia Zborowska w drugiej ciąży

Zofia Zborowska, znana aktorka i córka słynnych artystów, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, od 2018 roku jest związana z siatkarzem, Andrzejem Wroną. W 2021 roku para powitała na świecie swoją pierwszą córkę, Nadzieję.

Pod koniec ubiegłego roku Zborowska i Wrona ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, tym razem również córki. Niedawno aktorka celebrowała swoje baby shower, które zorganizowały dla niej jej przyjaciółki, w tym m.in. Ola Żebrowska i Cioca Liestyle. Była zachwycona imprezą, a na mediach społecznościowych podzieliła się pięknymi zdjęciami z tego wydarzenia.

Zofia Zborowska urodziła drugie dziecko! Imię jeszcze bardziej nietypowe jak pierwszej córki Zborowska zaniepokoiła fanów. Ciężarna gwiazda wylądowała w szpitalu

Zofia Zborowska urodziła córeczkę

Zofia Zborowska ogłosiła tydzień temu, opinii publicznej, że na świat przyszła jej druga córka. Podobnie jak ich pierwsza córka, dziewczynka otrzymała nietypowe imię. Szczęśliwa mama podzieliła się zdjęciami nowego członka rodziny na mediach społecznościowych.

A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka.
Dzielna Mama z Córeczką mają się dobrze!!
Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy.

Zofia Zborowska podzieliła się z fanami zdjęciami swojej nowo narodzonej córeczki oraz swojego brzucha po porodzie. Dla niej nie ma tematów tabu, dlatego postanowiła pokazać zarówno radość z narodzin dziecka, jak i realny proces powrotu do formy po ciąży.

Zofia Zborowska pokazała brzuch tydzień po porodzie

Mimo że od narodzin dziecka minęło ledwie kilka dni, Zofia Zborowska nie traci czasu. Z pełnym zaangażowaniem zajmuje się swoim kontem w mediach społecznościowych, regularnie dodając nowe zdjęcia ukazujące jej szczęśliwe chwile jako nowa mama. Nie brakuje na Instagramie także zdjęć dokumentujących proces powrotu do formy po ciąży.  

Ostatnio Zofia Zborowska podzieliła się ze swoimi fanami, prezentując, jak wygląda jej brzuch zaledwie tydzień po porodzie. Na opublikowanej fotografii widzimy celebrytkę pozującą przed domowym lustrem, przykrywając twarz włosami i odsłaniając brzuch. Ten jest pokryty plastra, który wspomaga proces regeneracji skóry po ciąży. Aktorka nie zdradziła wiele, ograniczając się jedynie do krótkiego komentarza.

Jest super - czytamy w relacji.

Jest to bardzo ważne, aby realnie pokazywać, jak wygląda proces powrotu do formy po ciąży. Zofia Zborowska robi to perfekcyjnie. 

Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska urodziła, fot. Instagram
Zofia Zborowska urodziła, fot. Instagram