Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dramat Zosi Zborowskiej po narodzinach drugiej córki
Karolina Kurek
Karolina Kurek 18.05.2024 11:25

Dramat Zosi Zborowskiej po narodzinach drugiej córki

Zofia Zborowska
fot. KAPiF, Instagram

Zofia Zborowska dopiero co urodziła drugą córkę. Aktorka podzieliła się z obserwującymi o ciężkiej sytuacji, która ją spotkała. Szczegóły. 

Małżeństwo Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zofia Zborowska to córka pary aktorów, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, która poszła w ślady sławnych rodziców. W 2018 roku  związała się z siatkarzem, Andrzejem Wroną.  Jednak, jak przyznała w jednym z wywiadów, między nią a ukochanym nie zaiskrzyło od pierwszej chwili. 

Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. On tak fajnie to odbijał i jak tydzień później mnie zaprosił na randkę, to ja myślę, że on był przekonany, że ja go wyśmieję. Potem była druga randka, o godz. 24.00 wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy - opowiadała. 

W 2019 roku para zawarła związek małżeński, a dwa lata później na świat przyszła ich pierwsze dziecko, córka, Nadzieja. Zborowska na bieżąco dzieli się z obserwującymi w mediach społecznościowych szczegółami życia prywatnego. 

Zborowska pokazała brzuch dzień po porodzie Zofia Zborowska urodziła drugie dziecko! Imię jeszcze bardziej nietypowe jak pierwszej córki

Zofia Zborowska urodziła drugie dziecko

U schyłku 2023 roku aktorka i jej mąż poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że po raz drugi zostaną rodzicami. Pochwalili się również, że będzie to druga dziewczynka. Zofia Zborowska aktywnie informowała fanów na Instagramie o swoim samopoczuciu i przebiegu ciąży. Pokazała piękne fotografie z baby shower, na którym pojawiło się wiele jej koleżanek z show-biznesu m.in. Ola Żebrowska, czy Ciocia Liestyle. 

W czwartek 16 maja Zofia poinformowała w sieci, że wraz z mężem powitali na świcie drugą córkę, której nadali imię Jaśmina. Aktorka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem.

A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna Mama z Córeczką mają się dobrze!!
Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy - dodała do fotografii. 

Zborowska o trudnej sytuacji po porodzie

W piątek 17 maja Zofia Zborowska obchodziła 37. urodziny. W związku z tym postanowiła dodać nowy post w mediach społecznościowych. Fani aktorki jednak nie spodziewali się takiej fotografii. Zdjęcie Zosi jest dość nietypowe. W opisie artystka wyjawiła, że miała wizję, co do tego jak będą wyglądały jej urodziny. Jednak rzeczywistość okazała się zgoła inna. 

37 never looked so good. To miało być piękne zdjęcie w pięknej bluzie którą zamówiłam sobie na moje urodziny. Miałam po powrocie ze szpitala wziąć prysznic, ogarnąć się, zrobić fotkę urodzinową, wstawić ją tu wczoraj (w moje urodziny lol) i ogóle wiecie…Mum of 2, kochany mąż, dom udekorowany balonami, pełno kwiatów, pieski, przecudny prezent na urodziny od @w_kracze i córeczek…no ale wyszło proszę ja Was ŻYCIE,  nawał, uszkodzenie brodawek, totalny nieogar, mózg zalany mlekiem, Nadzia zajarana ale też tak bardzo stęskniona (ja za nią też!) ale z drugiej strony mały ssak przyklejony do mnie (a ja do niego). A tu telefon się urywa, życzenia, smsy, a ja nie wiem gdzie jestem, co mam robić i jak sobie pomóc nie zapominając o innych. Dziś będzie lepiej! Może nawet zrobię TO zdjęci w TEJ bluzie - zaczęła swój wpis Zofia. 

Zborowska podziękowała również za życzenia urodzinowe oraz ogrom pozytywnych wiadomości, które otrzymała. 

Chciałam Wam tylko napisać: dziękuję,  zalała mnie wczoraj jakaś gigantyczna od Was fala miłości. Nie spałam za dużo bo walka z ( . )( . ) trwa ale jest dobrze! Nie poddajemy się tak łatwo. Tak się chciałam z Wami podzielić życiem.  P.S. Ahhhh i wczoraj przyszły książki!!! Mam je w domu! W pudle w przedpokoju…będziemy oglądać je dziś razem bo wczoraj nawet nie dałam rady ich odpakować. DUŻO PLANÓW MAM NA TĘ SOBOTĘ,  stay tuned! Wasza 37letnia HOTÓWA - zakończyła. 

Co o tym myślicie?

Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. Instagram
Zofia Zborowska, fot. KAPiF
Zofia Zborowska, fot. KAPiF