Swiatgwiazd.pl > Film i tv > Premiera "Sortowni" zbliża się wielkimi krokami. Takiego serialu medycznego jeszcze w Polsce nie było
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2023 21:19

Premiera "Sortowni" zbliża się wielkimi krokami. Takiego serialu medycznego jeszcze w Polsce nie było

Andrzej Chyra
Kadr z serialu "Sortownia", reż. Anna Kazejak

W CANAL+ online i POLSAT BOX GO już niebawem pojawi się nowy serial z Andrzejem Chyrą w roli głównej. "Sortownia" to nietypowa propozycja dla miłośników medycyny i nie tylko. Zapowiedź mrozi krew w żyłach.

Fani medycznych przypadków mogą przygotować się na prawdziwą gratkę. Produkcja Anny Kazejak to prawdziwe połączenie thrillera z lekarskimi przypadkami z życia codziennego. Zanurzenie się w życie głównego bohatera może pozostawić jednak ciarki.

O czym opowiada serial "Sortowania"?

Ośmioodcinkowa produkcja zabierze widzów do szpitalnych realiów pracy jednego z lekarzy, Jacka (Andrzej Chyra). W przeciwieństwie do swoich kolegów główny bohater nie widzi problemu w odbieraniu życia swoim pacjentom. Wszystko zależy od ich historii oraz moralnego kompasu specjalisty.

"Sortownia" nie jest więc zatem serialem medycznym, które znany do tej pory. Już po zwiastunie można stwierdzić, że pozycja wciągnie od pierwszych odcinków, a decyzje lekarze będą silnie oddziaływać na jego otoczenia, a także na odbiorców.

Doda po występie w Sopocie przeczytała wiadomość od mamy. Wzruszające

Obsada "Sortowni"

Na pierwszy plan wyłania się Andrzej Chyra jako bezwzględny i szukający sprawiedliwości lekarz. To jednak nie jedyna gwiazdy nowego serialu. Na ekranie zobaczymy m.in.: Jaśminę Polak, Artura Barcisia, Ilonę Ostrowską oraz Marcina Czarnika.

Za reżyserię "Sortowni" odpowiada Anna Kazejak, która do tej pory przedstawiała nam takie tytuły jak m.in.: "Fucking Bornholm", "Obietnica" czy wszystkie trzy sezony "Szadzi".

Kiedy premiera i gdzie obejrzeć?

Serial "Sortownia" może być prawdziwym hitem lata, a na platformie CANAL+ online i POLSAT BOX GO pojawi się już 16 czerwca. Do tej pory można śledzić media społecznościowe, w których twórcy udostępniają kadry nadchodzącej produkcję.

Zapowiada się zupełnie inna propozycja dla miłośników medycznych zdarzeń z psychologicznym zacięciem w tle.

Zobacz zdjęcia:

Sortownia.png
Kadr z serialu "Sortownia", reż. Anna Kazejak
Sortownia (2).png
Kadr z serialu "Sortownia", reż. Anna Kazejak
Sortownia (3).png
Kadr z serialu "Sortownia", reż. Anna Kazejak