Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

"Prince Charming" wróci na antenę? Jest stanowisko TVN

16 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

W grudniu 2021 roku wyemitowano finał pierwszego sezonu programu "Prince Charming" na stacji TTV. Od tamtej pory fani zastanawiali się, czy producenci wrócą do nich z drugą edycją show. W końcu biuro prasowe grupy TVN postanowiło się wypowiedzieć.

Komentarz, którego udzieliła stacja w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl nie zdradza zbyt wiele. Twórcy wyjaśnili jednak, że program spotkał się z ciepłym przyjęciem i prawdopodobnie jeszcze wróci na ekrany.

Program inny niż wszystkie

Program "Prince Charming" pojawił się na Playerze grupy TVN w październiku 2021 roku, a od listopada był emitowany na kanale TTV. W show brało udział 13 kandydatów, którzy walczyli o serce jednego mężczyzny, tzw. "księcia". To on w każdym odcinku poznawał się bliżej z uczestnikami i regularnie eliminował niektórych z nich. W finale ostatecznie musiał zadecydować, z którym chce stworzyć dłuższą relację. W pierwszej edycji "Prince Charming" książę Jacek Jelonek wybrał Oliwera Kubiaka.

Stacja TTV zanotowała, że program oglądało 118 tys. widzów, co przełożyło się na 2,26 proc. udziału stacji w rynku. Nie wiadomo jednak, jaką popularnością cieszył się "Prince Charming" w Playerze.

Czy będzie drugi sezon programu "Prince Charming"?

Dla wielu program "Prince Charming" był powiewem świeżości i odskocznią od typowych programów randkowych przedstawiających tylko heteroseksualne pary. Właśnie dlatego mnóstwo fanów zastanawiało się, czy doczekają się kolejnego sezonu. Do tej pory grupa TVN nie wypowiadała się na ten temat. Jednak zgodnie z doniesieniami pod koniec nadawania pierwszego sezonu ogłoszono casting.

Teraz nareszcie wiemy, jaka jest przyszłość programu "Prince Charming". Dla Wirtualnych Mediów biuro prasowe grupy TVN wydało oświadczenie.

- Pierwszy sezon programu „Prince Charming” przyjął się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni zarówno z odbioru jak i wyników oglądalności. Kontynuacja serii to pewnie kwestia czasu — czytamy.

Fani zatem mogą być spokojni. Najprawdopodobniej show ponownie ukaże się na Playerze lub w stacji TTV. Póki co pierwszy sezon nadal można oglądać przez internet za pomocą strony player.pl.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Marcin Dubiel, Natsu i Fagata reklamują "oszukane" płatki? Juszes pyta o składnik E120 2. Julia Wieniawa i Klaudia El Dursi nieodpowiedzialne? Terapeutka o ich sposobie na kaca: "To może być bardzo niebezpieczne"

3. Paulina Krupińska przeszła metamorfozę. Ma najmodniejszą fryzurę tego sezonu Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: Party

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >
Martyna Kucharczyk

Redaktor portalu Świat Gwiazd

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]