Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Radosław Majdan ma nową żonę? "Kim jest ta pani na zdjęciu?"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 04.12.2021 01:00

Radosław Majdan ma nową żonę? "Kim jest ta pani na zdjęciu?"

pjimage (25)
instagram.com/r_majdan

Małgorzata Rozenek już nie raz pokazała, że retusz zdjęć nie jest jej mocną stroną. Jednak wciąż nie rezygnuje z efektów, które niestety raz na jakiś czas zupełnie zniekształcają jej twarz. Pod najnowszymi zdjęciami fani pytają nawet - czy to wciąż żona Radosława Majdana?!

Małgorzata Rozenek ponownie opublikowała zdjęcia, na których zupełnie siebie nie przypomina. Tym razem pochwaliła się efektami świątecznej sesji zdjęciowej.

Czy to jeszcze Małgorzata Rozenek?

Kolejna rodzinna sesja zdjęciowa Majdanów za nami. Na Instagramie pojawiły się klimatyczne fotki, ale niestety fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Pod postem dosłownie zrobiło się gorąco. Internauci od razu zadali pytanie: czy na zdjęciach na pewno Radek pozuje z Małgosią? Czy to jednak nowa żona piłkarza?

Część fanów wyraziła też troskę o Gosię, która najwyraźniej przesadza z retuszem zdjęć. Trzeba przyznać, że mają rcję. Na tych zdjęciach wygląda jak zupełnie inna osoba.

Burza pod postem

Pewna część obserwatorów zwróciła uwagę na przesłodkie miny Henia, jednak większość zastanawia się, kto jest na zdjęciach. Złośliwe komentarze mówią same za siebie. Przytaczamy kilka z nich:

"Oj, Radzio ma nową żonkę?"

"Małgosiu, chyba grafik troszkę przesadził z poprawianiem twojej buzi na pierwszym zdjęciu."

"Spoko ta Małgosia, nawet nie zazdrosna, że Pysiula strzela fotki z inną panią."

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa? 2. Majtki menstruacyjne - hit, czy kit? Przekonaj się sama. 3. Anna Dymna potwierdziła smutne wieści. "Nie ukrywam, że jest mi coraz trudniej"

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].