Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Brzoska w szpitalu! Omenaa Mensah poinformowała o stanie męża. Co się dzieje?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.02.2024 22:03

Rafał Brzoska w szpitalu! Omenaa Mensah poinformowała o stanie męża. Co się dzieje?

Omenaa Mensah
Mąż Omeny Mensah w szpitalu, fot. Instagram, KAPiF

Omenaa Mensah i jej mąż jeszcze niedawno wspierali zbiórkę WOŚP. Teraz Rafał Brzoska sam jest w szpitalu. Co się wydarzyło? Mamy zdjęcia ze szpitalnego łóżka.

Co robią Omenaa Mensah i Rafał Brzoska?

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska regularnie angażują się w przeróżne charytatywne i społeczne akcje. Nic więc dziwnego, że w 2024 roku wsparli działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle dołączyli do grona gwiazd, które wystawiają na aukcji WOŚP różne przedmioty, spotkania lub wspólne atrakcje. Ich oferta okazała się tą, która pobiła absolutny rekord.

Mensah i Brzoska zostawili w 2024 roku wszystkie inne gwiazdy daleko z tyłu. Na aukcję wystawili „weekend golfowy w Marbelli”. Ich aukcja wciąż jest aktywna, a obecna suma, jaką trzeba zapłacić za tę atrakcję, wynosi aż 230 400 złotych!

To nie jedyna akcja pomocowa, w jakiej brali ostatnio udział milioner i jego żona. Za ich działalność dostali nawet poważne odznaczenie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy. Teraz jest Brzoska musiał pilnie zająć się swoim zdrowiem. Co dokładnie się wydarzyło i w jakim jest stanie? Szczegóły poniżej.

WOŚP 2024: Najdroższe aukcje gwiazd. Omenaa Mensah z mężem przebili wszystkich Omenaa Mensah pokazała dorosłą córkę! ”Jest już poważną studentką”

Za co Omenaa Mensah i Rafał Brzoska dostali odznaczenie?

Omenaa Mensah poślubiła Rafała Brzoskę w 2019 roku. Jeszcze przed ślubem, bo w 2017, para doczekała się syna Vincenta. Dziennikarka ma też dorosłą córkę z poprzedniego związku. Jej relacja z założycielem firmy InPost kwitnie. Nie tylko na gruncie prywatnym. 

Oboje doczekali się odznaczenia za swoją działalność Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Mensah otrzymała go za „wybitne zasługi w podejmowanej z pożytkiem dla kraju działalności publicznej i społecznej, za wkład w umacnianie obronności i bezpieczeństwa państwa”, a Brzoska za „wybitne zasługi w działalności filantropijnej i charytatywnej”.

Co obecnie dzieje się z Rafałem Brzoską? Poniżej znajdziecie zdjęcia ze szpitala i wszystkie szczegóły.

Omenaa Mensah pokazała zdjęcia ze szpitala, co dzieje się z Rafałem Brzoską?

Dziś na Instagramie Omenaa Mensah opublikowała nagranie ze szpitala. Na filmie pochyla się nad mężem Rafałem Brzoską, który leży w szpitalnym łóżku. W dłoni ma wkłuty wenflon. Dziennikarka postanowiła jednak uspokoić fanów.

Odwiedzam tego pana, wszystko jest dobrze – mówi na filmie żona Rafała.

Nieco więcej szczegółów podał sam Brzoska. Wcześniej tego dnia biznesmen nagrał film, w którym zdradził, że jedzie do szpitala. Wyznał, że chodzi o planowany wcześniej zabieg.

Ja w drodze do miejsca, które nie jest ulubionym miejscem chyba nikogo, czyli do szpitala. Ale spokojnie, na zabieg planowany, mam nadzieję, że szybko po nim wstanę – słyszymy na nagraniu.

Przedsiębiorca dodał też kolejny klip już ze szpitalnego łóżka, wykonany po zabiegu.

Nie znoszę tych miejsc. Nie znoszę. Ale jestem już po. Pytanie, kiedy wstanę na nogi. Róbcie wszystko, żeby dbać o swoje zdrowie – apelował Brzoska.

Redakcja Świata Gwiazd życzy zdrowia!

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska w szpitalu
Rafał Brzoska w szpitalu, fot. instagram.com/rbrzoska
Omenaa Mensah, Rafał Brzoska w szpitalu
Omenaa Mensah z mężem Rafałem Brzoską w szpitalu, fot. instagram.com/omenaamensah
Omenaa Mensah, Rafał Brzoska w szpitalu
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska, fot. KAPiF
Omenaa Mensah, Rafał Brzoska w szpitalu
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska, fot. KAPiF