Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Węgiel pochwaliła się kolejnym zawodowym sukcesem. "Nie ma rzeczy niemożliwych"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.03.2023 12:47

Roksana Węgiel pochwaliła się kolejnym zawodowym sukcesem. "Nie ma rzeczy niemożliwych"

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Wspaniałe wieści, fani puchną z dumy po tym, co właśnie przekazała Roksana Węgiel. Wiele osób nie śmie nawet o tym marzyć, a tymczasem 18-latka osiągnęła to, czego pragnęła. Jej twarz ozdobiła jeden z najsłynniejszych — jeśli nie najsłynniejszy — billboard na świecie.  

To kolejny krok na drodze oszałamiającej kariery. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu “Roxie” była skromną nastolatką, próbującą swoich sił w The Voice Kids. 

Roksana Węgiel pnie się po szczeblach kariery

Poznaliśmy ją, jako oszałamiająco utalentowaną nastolatkę, która wykonaniem utworu “Halo” wywalczyła sobie miejsce wśród uczestników pierwszej edycji “The Voice Kids”. Już wtedy zawróciła w głowach nie tylko jurorom, ale także widzom. Z ich pomocą dotarła na sam szczyt, a jej finałowe wykonanie “Żyj” w tym momencie ma na YouTube niemal 7,5 miliona wyświetleń. 

Podopieczna Edyty Górniak po zwycięstwie podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska, dzięki czemu jej singiel wraz z teledyskiem trafił na listy przebojów, a ona sama jeszcze w tym samym roku wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. 

Następnie przyszedł  16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, pierwsze propozycje dubbingu, kolejne nominacje, międzynarodowe zawody muzyczne, aż wreszcie pierwsza platynowa płyta podczas gali Bestselery Empiku 2019. Dziś Roksana Węgiel koncertuje w całej Polsce, regularnie pojawia się w mediach i cieszy się gorącą miłością milionów fanów. Teraz zaś przyszedł czas na kolejne wyróżnienie — jakże inne od pozostałych. 

Marcin Hakiel na romantycznej sesji z ukochaną. "Razem możemy wszystko"

Roksana Węgiel na najsłynniejszym billboardzie na świecie. "Nie ma rzeczy niemożliwych"

W czwartek wieczorem na profilu piosenkarki pojawił się nieoczekiwany wpis. Przez moment można było nawet pomyśleć, że zdjęcie jest zrobioną dla żartu przeróbką, jednak triumfalny opis rozwiał wszelkie wątpliwości. Fani oniemieli, kiedy zobaczyli twarz swojej idolki… zdobiącą całą ścianę budynku przy ikonicznym Times Square na nowojorskim Manhattanie. 

- TIMES SQUARE. Nie ma rzeczy niemożliwych...jestem niesamowicie wzruszona. Dziękuję za takie wyróżnienie @spotifypoland […] Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło… Nie mogę w to uwierzyć - pisała rozemocjonowana Roksana Węgiel. 

Pod spodem zagotowało się od komentarzy, fani rzucili się, aby pogratulować oszałamiającego sukcesu. “Gratulacje”, “Kosmos!”, “Jesteśmy na maksa dumni z ciebie”, “Zasłużone!”, “Brawo Roxie”. Słowa uznania złożyła także Kajra. Komentarz zostawił także Kevin Mglej, ukochany młodziutkiej gwiazdy

- Jestem ogromnie z Ciebie dumny R. - napisał. 

Ogromne wyróżnienie. Roksana Węgiel wybrana przez Spotify

Wśród komentarzy nie brakowało także domysłów na temat powodu tak znaczącego wyróżnienia. Tym bardziej że Roksana Węgiel nie wyjaśniła, w jaki sposób znalazła się na ścianie Times Square. Tymczasem okazuje się, że jest to szeroko zakrojona, globalna akcja Spotify, mająca na celu promowanie młodych artystów z całego świata. 

W ubiegłych latach na jednym z najsłynniejszych skrzyżowań na świecie pojawiła się twarz Sarsy. Wyróżniona została także m.in. Daria Zawiałow, Monika Brodka, czy Dawid Podsiadło. Wciąż jest to jednak niewielki odsetek artystów, którzy zostali rozpromowani w jednym z ikonicznych miejsc USA. 

Roksanę Węgiel, która w niedawnym wywiadzie przyznała, że jest już milionerką, z pewnością czeka jeszcze wiele osiągnięć. Trzeba jednak przyznać, że pierwsze kroki w dorosłość postawiła w wielkim stylu. 

Roksana Węgiel (18).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (14).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (17).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (19).jpg
fot. KAPiF
Roksana Węgiel (16).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Pomponik