Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel na romantycznej sesji z ukochaną. "Razem możemy wszystko"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.03.2023 17:50

Marcin Hakiel na romantycznej sesji z ukochaną. "Razem możemy wszystko"

Marcin Hakiel
Fot. KAPiF

Marcin Hakiel w ostatnim czasie pokazał, że nie zamierza pokazywać szerszej publiczności szczegółów swojego związku. Do tej pory nie pokazał twarzy ukochanej. Teraz jednak zamieścił kadry z niezwykłej wspólnej sesji zdjęciowej. W całej sytuacji jest też jeden interesujący szczegół.

Tancerz konsekwentnie unika ujawniania szczegółów swojego związku. Nie pojawia się też zbyt często na salonach. Skupił się na opiece nad dziećmi oraz prowadzeniu swojej szkoły tańca. Czy teraz zupełnym przypadkiem dał swoim fanom coś do zrozumienia?

Marcin Hakiel i nowa partnerka Dominika

Hakiel unika ostatnio rozmów z prasą, wywiadów udziela bardzo oszczędnie. Ostatnio jednak zrobił wyjątek, by sprostować pewne plotki, jakie pojawiły się w mediach. Chodziło o spotkanie, do jakiego doszło między nim a jego nową partnerką a Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Wszystko wydarzyło się podczas koncertu jego córki Helenki.

Tancerz zdementował plotki, jakoby miał wtedy zaprosić Kasię i Macieja na kolację. „Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora” wyznał w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Imię wybranki, czyli Dominika, to jedna z niewielu rzeczy, jakie wiadomo o partnerce Marcina. Wiemy, jaką ma fryzurę i jak się ubiera, jednak nigdy nie zobaczyliśmy jej twarzy. Co można wywnioskować po najnowszym filmie, jaki znalazł się w mediach społecznościowych Hakiela?

"Dzień dobry TVN". Prowadzący przerwali rozmowę z gościnią. "Czy mogliby się Państwo uspokoić?"

Marcin Hakiel pokazał urocze nagranie z ukochaną

Na filmie, jaki udostępnił dziś Hakiel, możemy zobaczyć kulisy romantycznej sesji zdjęciowej, w jakiej uczestniczyła para. Marcin i jego ukochana pozują w niezwykłym, klimatycznym oświetleniu. Delikatne światło lampy rozświetla półmrok. Oboje stoją bokiem do kamery, naprzeciwko siebie, patrząc sobie w oczy.

Dominika ubrana jest w czarny komplet, Marcin zaś w swój – ostatnio ulubiony – elegancki, klasyczny zestaw białej koszuli, szelek i ciemnych spodni. Partnerka tancerza z czułością obejmuje go i głaszcze po twarzy. To, co zwraca szczególną uwagę, to autor powyższego nagrania.

Marcin Hakiel i Dominika wynajęli fotografa ślubnego?

Film z Hakielem i Dominiką oryginalnie znalazł się na profilu Michała Całujka. Artysta jest fotografem ślubnym. Sam w mediach społecznościowych opisuje się jako „fotograf ślubny, fotograf zakochanych, fotograf miłości”. W jego dorobku nie brakuje nastrojowych sesji nowożeńców i zaręczonych par.

Pozostaje tajemnicą, czemu Marcin i jego partnerka skorzystali z jego usług. Oczywiście okazją może być jedynie uczczenie samego faktu rozkwitającej miłości. A może coś jest na rzeczy? Tancerz, udostępniając nagranie, podpisał je „Razem możemy wszystko”.

Zobacz film i zdjęcia:

Marcin Hakiel
Fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF