Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz ukochanej. Trudno oderwać wzrok
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.03.2023 18:07

Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz ukochanej. Trudno oderwać wzrok

Marcin Hakiel
fot. KAPiF/instagram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel po rozwodzie z Kasią Cichopek zaczął nowy związek u boku tajemniczej blondynki, która często pojawia się w jego mediach społecznościowych. Dopiero teraz tancerz postanowił pokazać jej twarz.

Obserwatorzy z utęsknieniem czekali na dzień, w którym gwiazdor zdradzi im tożsamość partnerki. Ostatnie nagranie jest prawdziwym przełomem w ich relacji.

Marcin Hakiel zabrał ukochaną na romantyczny wyjazd

W mediach społecznościowych tancerz chętnie pokazuje obserwatorom swoje życie prywatne jako właściciel szkoły tańca, ojciec, a także zakochany mężczyzna. Niedawno wraz z ukochaną, jej córką i swoją pociechą wybrał się na romantyczny wyjazd nad morze.

Internauci przyzwyczaili się, że Marcin Hakiel chętnie pokazuje im szczęśliwą relację z partnerką, jednak do tej pory starannie skrywał jej wygląd. Ostatnie nagranie było zaskoczeniem. Para pokazała się w romantycznym uścisku.

Z ostatniej chwili: Jerzy Stuhr właśnie usłyszał wyrok. Sąd podjął decyzję w sprawie znanego aktora

Marcin Hakiel pokazał twarz partnerki

W jednym z nagrań para pokazała czułe objęcia i miło spędzony czas z córkami. Internauci po raz pierwszy mogli zobaczyć twarz partnerki Marcina Hakiela. Choć kobieta nadal większość szczegółów zasłaniała okularami przeciwsłonecznymi oraz czapką, na pierwszy plan wybił się jej ogromny uśmiech.

Wraz z Marcinem Hakielem tworzy uroczą parę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Widać, że świetnie czują się we własnym towarzystwie, a także nie boją się okazywać publicznie czułości.

Być może krótkim nagraniem tancerz chciał dać do zrozumienia fanom, że coraz pewniej czuje się w kwestii przedstawienia im partnerki. Obserwujący go internauci z pewnością chętnie poznaliby jego ukochaną.

Internauci kibicują nowemu związkowi Marcina Hakiela

Pomimo tajemniczości obserwatorzy tancerza z entuzjazmem przyjmują kolejne zdjęcia pary. Pod postami gwiazdor może liczyć na ogromne wsparcie ze strony internautów. Wielu cieszy się, że podszedł do kwestii prywatnych w niepopularny wśród innych gwiazd show-biznesu sposób.

I dobrze, nie trzeba się ze wszystkim obnosić.

— Ważne, że miłość łączy i oddanie.

— Wszyscy dookoła nie muszą wiedzieć wszystkiego. Zostawcie najważniejsze dla siebie — chwalono w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Marcin Hakiel .jpg
fot. instagram.com/marcinhakiel/

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.