Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wyjątkowa historia Kazimierza Kaczora i Bożeny Michalskiej. Dzieli ich spora różnica wieku
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 01.03.2023 10:43

Wyjątkowa historia Kazimierza Kaczora i Bożeny Michalskiej. Dzieli ich spora różnica wieku

Kazimierz Kaczor z żoną
fot. KAPiF

Kazimierz Kaczor to aktor teatralny i filmowy, znany z takich produkcji jak "Złotopolscy", "Zaćma" czy "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". Prywatnie związany jest z Bożeną Michalską, z którą jest już od 25 lat. Mimo różnicy wieku para wciąż jest razem. 

Po dwóch nieudanych małżeństwach aktor stracił nadzieję na miłość, wtedy w jego życiu pojawiła się o 10 lat młodsza partnerka. Połączyła ich wspólna pasja. 

Kazimierz Kaczor: dwa nieudane małżeństwa

Anna Tomshey była jego pierwszą żoną, którą poślubił, gdy zaczynał swoją drogę w zawodzie. Owocem ich małżeństwa jest córka Agnieszka, która odziedziczyła talent po ojcu i spełnia się jako aktorka w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Kaczor w rozmowie z Interią opisał swoje pierwsze małżeństwo jako "głupi, młodzieńczy wybryk". Para postanowiła się rozstać po 5 latach.

Drugą żoną aktora została Joanna Chlebowicz, którą zapoznał, grając w spektaklach Teatru Telewizji. Zamieszkali razem na najwyższym piętrze Teatru Starego, po jakimś czasie stwierdzili, że się pobiorą. Po ślubie telewizja przydzielała pracownikom większe lokale, dlatego podjęli decyzję o małżeństwie. Czas jednak zweryfikował ich związek i para się rozstała.

Sara James przeszła operację. Co dalej z jej karierą?

Kazimierz Kaczor i Bożena Michalska: historia miłości

Mówi się, że "do trzech razy sztuka" nic bardziej trafnego, jeżeli chodzi o życie miłosne Kazimierza Kaczora. W latach 80. poznał młodszą o 10 lat, Bożenę Michalską, która była wówczas  absolwentką łódzkiego studium zawodowego organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej. Spotkali się podczas rejsu na Mazurach, połączyła ich wspólna pasja.

Od pierwszego spojrzenia bardzo mi się spodobała, a po chwili rozmowy, kiedy powiedziała, że uwielbia żeglować, wiedziałem już, że to jest to. Uznałem, że jeśli wytrzymamy ze sobą na przestrzeni dwóch metrów kwadratowych, bo tyle właśnie ma kabina jachtu, to wytrzymamy już wszystko – powiedział aktor w wywiadzie dla Faktu.

Niestety po rejsie ich drogi się rozeszły, ale nie na długo. Wpadli na siebie na planie pewnego serialu. 

Kazimierz Kaczor i Bożena Michalska: ukrywali swój związek przez rok

Los chciał, że spotkali się ponownie na planie serialu "Jan Serce", tym razem postanowili dać sobie szansę, mimo że produkcja nic nie wiedziała o ich uczuciach do siebie, na koniec zrobili im niespodziankę. 

Przez ponad rok kręcenia serialu nikt nie wiedział, że jesteśmy parą. Na zakończenie zdjęć odbyło się przyjęcie. Pojawiliśmy się na nim razem, trzymając się za ręce – opowiedział aktor na łamach książki "Nie tylko polskie drogi".

W 1994 roku para postanowiła się pobrać. Owocem ich małżeństwa jest ich córka Katarzyna, mają również wnuka Huberta, który zajmuję się produkcją filmową.

Kazimierz Kaczor z żoną (2).jpg
fot. KAPiF
Kazimierz Kaczor z żoną (3).jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.